Відеоспостереження та моніторинг на підприємстві та в офісі

Система відеоспостереження  – це технологія, яка використовується для спостереження за певною територією і діяльністю, яка в ній відбувається. Інша, і, мабуть, найважливіша мета – відеофіксація та архівування інформації з камер спостереження. Наявність відеозапису події іноді відіграє ключову роль у проведенні службових розслідувань.

Система відеоспостереження – це єдиний набір електронних технічних пристроїв, що включають: відеокамери, реєстратори з функцією запису і зберігання інформації, блок живлення, монітори і комутаційні засоби (дроти або передавачі), що забезпечують зв’язок між усіма пристроями.

Зображення з усіх камер виводиться на пост моніторингу. Оператор дивиться на монітори телевізора. Використовуючи свої знання про розташування камер, він уважно стежить за загальною обстановкою на об’єкті, а особливо ретельно спостерігає за його стратегічно важливими ділянками, щоб своєчасно виявляти тривоги та надзвичайні ситуації, а в кращому випадку – запобігати їм. Оператор відеоспостереження несе за це персональну відповідальність.

відеоспостереження
Оператор відеоспостереження за роботою

Злочинці, як правило, побоюються вчиняти протиправні дії на об’єкті, де встановлені камери. Впровадження систем відеоспостереження на об’єкті має велику економічну вигоду, так як дозволяє значно скоротити кількість охоронців, обмежившись групою швидкого реагування.

Оператор відеоспостереження спостерігає за зображеннями на моніторах та оцінює обстановку. При виявленні підозрілих дій або загроз доповідає про це своєму безпосередньому керівнику, який, в свою чергу, приймає рішення про заходи реагування. За його командою на місце події негайно виїжджає група охоронців для вжиття відповідних заходів та локалізації небезпечної ситуації. Оператор стежить за розвитком ситуації на моніторах і на надає рекомендації групі реагування.

відеоспостереження на підприємстві
Інтегрована система відеоспостереження на підприємстві

Камери встановлюються у всіх стратегічно важливих зонах об’єкта (по периметру, на вхідних/вхідних групах, в ліфтових холах, на поверхах, в кімнатах і т.д.) таким чином, щоб уникнути «мертвих зон». Найбільш значущі ділянки можуть бути розглянуті відразу декількома камерами з різних ракурсів. Території, що оглядаються, не потребують додаткової охорони, тому звільняється цілий штат охоронців, які раніше відповідали за ці ділянки.  Сучасне програмне забезпечення з функцією штучного інтелекту налаштовано таким чином, що увага оператора була зосереджена на підозрілих подіях.

Баланс охоронного комплексу

Розглянемо наступну робочу ситуацію: співробітник служби безпеки працює з відеопотоком дев’яти камер спостереження одночасно. Процес спостереження полягає в послідовному переміщенні з камери No 1 в камеру No 9. При цьому ймовірність того, що він зможе побачити факт злочину, становить приблизно 20 секунд. Далі, йому знадобиться час на прийняття рішення, час на передачу інформації групі реагування, та час на відповідь. Все це займе 2-3 хвилини. Багато це чи мало? “Недостатньо часу, щоб пограбувати склад, але більш ніж достатньо часу, щоб вкрасти з магазину. Охоронець на посту, розташованому неподалік від місця злочину, виконав би це завдання в рази швидше. Тож фізична охорона залишається дуже актуальною при нинішньому рівні злочинності. Однак найбільш ефективно, така система буде працювати при взаємодії оператора пульта відеоспостереження та мінімальної кількості персоналу фізичної охорони. Сьогодні такий підхід використовується для захисту торгових центрів, офісних центрів і великих магазинів.

Охоронне підприємство «Гарбіс» : ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ, МОНІТОРИНГ

Імовірність вчасно побачити подію на екрані монітора залежить не тільки від кількості знімків (камер), але і від ряду інших факторів. У США нещодавно були опубліковані дослідження ефективності відеоспостереження в реальному часі. Визначено ймовірність побачити на одному моніторі ціль із заданими характеристиками, з великою активністю та рухом на заданій ділянці. Цікаво, що навіть досвідчений оператор вирішив цю проблему з ймовірністю близько 70%. Крім того, з’ясувалося, що: ймовірність виявлення цілі падає, коли на моніторі одночасно спостерігається більше 4 зображень; Для ідентифікації особи правопорушника об’єкт інтересу повинен займати не менше 120% висоти екрану (включаючи ноги); Небезпечний предмет (пістолет, ніж, вибуховий пристрій) повинен займати не менше 50% висоти зображення; Ніж, пістолет або вибуховий пристрій можна виявити, якщо об’єкт займає не менше 10% висоти зображення і знаходиться на передньому плані; Щоб спостерігати за рухом об’єкта в натовпі, необхідно бачити на екрані не менше 5% висоти об’єкта.

Гарбіс: пультова охорона, фізична охорона, проектування охоронних систем

Для того, щоб ефективно вирішувати завдання відеоспостереження, охоронна компанія «Гарбіс» робить ставку на передові сучасні технології.  Ми пропонуємо комплексне вирішення питань безпеки. У своїй роботі ми використовуємо весь арсенал високотехнологічних засобів безпеки – охоронну та пожежну сигналізацію, засоби виявлення та контролю доступу, інженерні засоби захисту, а також групи фізичної охорони та реагування, в розумних межах і пропорціях.

Охоронна компанія «Гарбіс» пропонує комплексне вирішення питань безпеки для Вашого бізнесу. У своїй роботі ми використовуємо весь арсенал високотехнологічних засобів безпеки – охоронну та пожежну сигналізацію, засоби виявлення та контролю доступу, інженерні засоби захисту, а також групи фізичної охорони та реагування.

Заказ и консультация

Понравились наши услуги или условия? Оставьте свой запрос, чтобы наш специалист смог оперативно отреагировать на ваше обращение и ответить на возможные вопросы


    Яка послуга вас зацікавила?



    Call Now Button