Фізична охорона в навчальних закладах

У наш неспокійний час фізична охорона відіграє велику роль у навчальних закладах, бувають різні ситуації, і кожна секунда на чеку. Наприклад, проникнення на територію навчального закладу кримінальних елементів, злодіїв чи хуліганів. Пультова охорона, яка не завжди за таких умов може вчасно зреагувати. Охорона просто не встигне приїхати та стабілізувати ситуацію, адже на території навчального закладу багато дітей.

За наявності хоча б пари охоронців можна уникнути небезпечних ситуацій. Якщо виникнуть протиправні дії, працівники охорони безпосередньо самі стабілізуватимуть ситуацію.

Навіть за відсутності криміногенних ситуацій фізична охорона дуже потрібна у навчальних закладах. Хіба можуть старі вахтери без проблем підтримувати дисципліну, щоб діти не збігали з уроків, організувати дітей піти в укриття при сигналі про повітряну тривогу, чи розняти ту ж бійку? Думаю що ні. Охоронці все-таки найбільш підходящий варіант. Їх навчають психологічним прийомам спілкування з дітьми, і вони підтримуватимуть дисципліну. Багато дітей не будуть збігати з уроків побачивши дорослого і сильного охоронця.

До обов’язків охоронця входить періодичний обхід периметру школи. А також підтримка порядку, наприклад, щоб старшокласники не ображали молодших.

Батьки, відпускаючи дітей на навчання, не можуть гарантувати їхню повну безпеку, тому фізична охорона учбових закладів – це правильне рішення.

охорона шкіл

Необхідно відзначити, що найкраще вирішення цієї проблеми, це поєднання пультової та фізичної охорони. Ваша дитина буде під наглядом і камер, і охоронців, тому ймовірність втечі з уроків, якихось протиправних дій, або ще чогось забороненого зводиться до нуля.

Представимо ряд переваг фізичної та пультової охорони:

  1. Присутність охоронців під час занять та після закриття школи, територію якої вони моніторять та стежать за сигналами пультової охорони, камерами та датчиками рухів.
  2. Оперативна реакція охоронця на загрозу до того, як її буде реалізовано.
  3. Практично блокується поширення заборонених речовин.
  4. Охоронці стежать, щоб діти не хуліганили та не псували майно навчальних закладів.

Охоронне підприємство “Гарбіс”: Охорона шкіл, університетів, навчальних закладів.

Заказ и консультация

Понравились наши услуги или условия? Оставьте свой запрос, чтобы наш специалист смог оперативно отреагировать на ваше обращение и ответить на возможные вопросы


    Яка послуга вас зацікавила?    Call Now Button