Пультова охорона

Технічна охорона, цілодобовий моніторинг статусу датчиків та відеоспостереження. Швидке реагування на тривоги екіпажами охорони.

Пультова охорона

Цілодобовий моніторинг охоронних датчиків, відеоспостереження, моніторинг протипожежної системи. Швидке реагування на тривоги екіпажами охорони.
Дізнатись вартість

Головним напрямом діяльності охоронного підприємства «Гарбіс» є надання послуг пультової охорони. Ми пропонуємо послугу пультової охорони для офісів, підприємств та складів. “Гарбіс” пропонує послуги пультової охорони для приватних будинків та квартир. Усі параметри датчиків по об’єктах, що охороняються, надходить на центральний пульт. Наші екіпажі груп швидкого реагування постійно переміщаються містом. Оператори приймають інформацію, що надходить з території, що охороняється, допомагають клієнтам розібратися в деяких ситуаціях, що виникають при експлуатації приладів, направляють групи реагування на виїзд.

Група швидкого реагування здійснює оперативні виїзди на автомобілях за тривожними сигналами. У групах охорони швидкого реагування працюють люди, які пройшли спецпідготовку. У разі тривоги група прибуває протягом 4-6 хвилин. Охоронці мають доступ до всієї необхідної інформації: адреса, шляхи під’їзду, який датчик видав тривожний сигнал та його місце розташування, чи продовжується спроба проникнення.

Пультова охорона – це система охорони, в якій централізований пульт управління (зазвичай знаходиться в охоронній організації або у провайдера послуг) отримує інформацію від різних датчиків і систем безпеки, встановлених в об’єкті, що охороняється. В разі виникнення небезпеки, вживаються охоронні заходи.

Для організації пультової охорони зазвичай використовують різні засоби охорони, такі як датчики руху, відеокамери, інфрачервоні датчики і т.д. Якщо один із датчиків спрацьовує, він відправляє сигнал на пульт керування, де фахівці з охорони можуть прийняти рішення про те, які заходи слід вжити.

Пультова охорона може бути організована як для приватних будинків, так і для комерційних об’єктів, таких як офіси та магазини. Вона може включати різні послуги, такі як моніторинг, реагування на події, відеоспостереження і т.д.

Головна мета пультової охорони – забезпечити безпеку людей і збереження майна.

Пультова охоронна сигналізація – це комплексна система датчиків встановлених в об’єкті, що охороняється (офіси, будинки, склади, торгові центри), яка підключена до пульта централізованого спостереження. Щоб уникнути впливу людського фактора система пультової охорони доповнюється програмним комплексом. Спеціалізоване програмне забезпечення аналізує всі дані, і у разі підозрілої зміни обстановки видає сигнал оператору. Людина за пультом також доповнює програмну систему безпеки, та аналізуючи ті чи інші джерела діє відповідно до посадових інструкцій.

Пульт централізованого спостереження компанії «Гарбіс» є комплексом високотехнологічного обладнання від провідних світових виробників. Контроль об’єктах, що охороняються, проводиться за системою STARLINK, GSM каналам, а також радіоканалам.

Послуги пультової охорони від компанії «Гарбіс»

Якщо пульт охорони видає тривожне сповіщення, і оператор пульта бачить реальну загрозу – виконуються такі дії:

При отриманні тривожного сигналу, оперативно прибуває на автомобілях група охоронців швидкого реагування. Охоронці забезпечені всією необхідною інформацією: адреса, шляхи під’їзду, який саме датчик видав тривожний сигнал і місце його розташування, чи продовжується спроба проникнення.

 • Екіпаж охоронців на протязі 5-7 хвилин прибуває на об’єкт;
 • Охоронці блокують усі входи та виходи з дому;
 • У разі виявлення та затримання зловмисника у будинку затримуємо його до приїзду поліції.

Для організації пультової охорони ми використовуємо різні засоби охорони, такі як датчики руху, відеоспостереження, інфрачервоні датчики і т.д. Якщо один із датчиків спрацьовує, він відправляє сигнал на пульт керування, де фахівці з охорони можуть прийняти рішення про те, які заходи слід задіяти.

Компанія «Гарбіс» пропонує послугу пультової охорони як для приватних будинків, дач, квартир. Головне, ми пропонуємо послугу пультової охорони  для комерційних об’єктів, таких як офіси, склади, магазини, будівельні майданчики. Пультова охоронна може включати різні послуги, такі як наприклад моніторинг, пожежна сигналізація.

Якщо Вас цікавить пультова охорона в Києві та Ірпені, звертайтесь за номером 067 605 87 87. Наші спеціалісти нададуть детальну інформацію про всі наші послуги, а також розкажуть, яка вартість обладнання для охорони вашого об’єкта. Установка пультової сигналізації не займає багато часу, наші менеджери підберуть зручний для вас час монтажу та підключення охоронної системи.

У нас гнучка цінова політика та вигідна система акцій, вартість обладнання залежить від необхідних завдань охорони.

Охоронному підприємству «Гарбіс» довіряють банки, підприємства, будівельні компанії та багато інших, як великих, так і маленьких представників бізнесу. Для кожного замовника ми розробляли індивідуальні рішення щодо безпеки. Ми проектуємо системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та керування доступом.

Ціни на ОХОРОННУ СИГНАЛІЗАЦІЮ

Категорія об’єкта Абонентська плата, без ПДВ
Квартира, кіоск, малі архітектурні форми від 600 грн
Магазин, офіс, склад від 700 грн
Заміський будинок від 650 грн
Банк, ювелірний магазин, торговий центр від 1000 грн
Кафе, бар, ресторан, нічний клуб від 1000 грн

Ціни на ТРИВОЖНУ КНОПКУ

Категорія об’єкта Абонентська плата, без ПДВ
Квартира, кіоск, малі архітектурні форми від 600 грн
Магазин, офіс, склад від 600 грн
Заміський будинок від 600 грн
Банк, ювелірний магазин, торговий центр від 1000 грн
Кафе, бар, ресторан, нічний клуб від 1000 грн

Ціни на комплексну ПУЛЬТОВУ ОХОРОНУ

Охоронна сигналізація + Тривожна кнопка
Категорія об’єкта Абонентська плата, без ПДВ
Квартира, кіоск, малі архітектурні форми від 800 грн
Магазин, офіс, склад від 900 грн
Заміський будинок від 850 грн
Банк, ювелірний магазин, торговий центр від 1200 грн
Кафе, бар, ресторан, нічний клуб від 1200 грн

Популярні послуги від Garbis

Сигнализация для квартиры в светлых тонах
Охорона квартир

Надійний шлях до захисту майна від неправомірних зазіхань

Сигнализация в квартире на первом этаже с выходом на улицу
Охорона приватних будинків

На сторожі безпеки ваших близьких та власності

Системы безопасности для офисов
Охорона офісів

Розвивайте свій бізнес — про безпеку подбає компанія Garbis

Датчик движения сигнализация в помещении

Зручний та швидкий шлях до безпеки

Оформлення заявки

заповніть форму зворотного зв’язку на цій сторінці або просто зателефонуйте нам

Підбір обладнання

наш спеціаліст за радістю підкаже, який тип та комплектацію сигналізації краще встановити з огляду на параметри вашого об’єкту

Візит на об’єкт

наш технічний фахівець завітає до вас у зручний для вас час, визначить потенційно вразливі ділянки вашої нерухомості і запропонує найбільш ефективний спосіб забезпечення безпеки

Укладення договору

за результатами зустрічі та після узгодження всіх параметрів ми укладемо Договір на монтаж обладнання і цілодобову охорону

Підключення

впродовж 3 годин монтуємо систему безпеки, перевіряємо її та навчаємо користувачів умов поводження з обладнанням

Безкоштовний аудит безпеки

Аудит безпеки від Garbis дозволяє визначити найбільш оптимальний та ефективний комплекс послуг з охорони, гарантувати безпеку співробітників та збереження матеріальних цінностей. У рамках дослідження ми враховуємо особливості виробничих процесів компанії та визначаємо можливі місця проникнення та потенційні загрози.
Аудит безпеки – перший крок на шляху до надійної системи захисту!  Специалисты техподдержки Гарбис

  Популярні запитання про пультову охорону

  1. Чи проводите ви технічний аналіз об’єкта перед укладенням договору?

  Аудит об’єкта – обов’язковий етап, що передує впровадженню системи безпеки. Виключно після ретельного аналізу ми матимемо змогу розробити план захисту об’єкта. Клієнт отримує фахові рекомендації щодо усунення загроз безпеці підприємства. Експертне обстеження об’єкта дозволить оцінити поточну ситуацію та визначити найбільш відповідні послуги з охорони підприємства в кожному окремому випадку.

  2. Ви можете встановити систему контролю доступом та відеоспостереження?

  Так. Компанія Garbis надає комплексні послуги із забезпечення безпеки на підприємствах різних галузей. Окрім охоронної сигналізації ми рекомендуємо встановлювати системи відеоспостереження та системи контролю доступу, з чим радо вам допоможемо.

  3. Чи можна в подальшому посилити охорону об’єкта за необхідності?

  У нас сформовано постійно активний кадровий резерв співробітників підрозділу фізичної охорони. Завдяки цьому наша компанія зможе забезпечити посилення охорони об’єкта в найкоротші терміни.

  4. Можливо замовити послуги одноразово, чи ваша компанія працює лише довгостроково?

  Компанія Гарбіс завжди готова йти на зустріч побажанням клієнтів. Саме тому строки та об’єми наданих послуг з охорони підприємств – предмет індивідуальних домовленостей.

  5. Чи ваша компанія матеріально відповідальна за збереження майна клієнтів?

  Так, відповідно до умов наших співпраці компанія Garbis – відповідає за збереження майна клієнтів у тому числі й матеріально.

  6. Ким є ваші клієнти та ключові замовники?

  Ми не поділяємо замовників на головних і другорядних – поважаємо і цінуємо кожного клієнта, надаємо якісний сервіс без виключень.

  Серед наших клієнтів – багато різнопланових підприємств: Моршинська, Фармак, Миронівський хлібопродукт, а також багато інших представників малого та середнього бізнесу.

  Логотип компании Yanser групп обесцвеченный
  Логотип Форвард банка в пнг обесцвеченный
  Логотип компании Фармак прозрачность обесцвеченный
  Логотип компании Мироновский Хлебопродукт МХП новый пнг обесцвеченный
  Логотип корпорации Макдональдс обесцвеченный
  Логотип Укрпочты новый обесцвеченный
  Новый логотип Моршинской начертание обесцвеченный
  Приват Банк логотип на английском обесцвеченный

  Заказ и консультация

  Понравились наши услуги или условия? Оставьте свой запрос, чтобы наш специалист смог оперативно отреагировать на ваше обращение и ответить на возможные вопросы


   Яка послуга вас зацікавила?   Call Now Button