Пультова охорона – ефективний і доступний захист для офісу та квартири

Пультова охорона дозволяє швидко зреагувати та вжити необхідних заходів. По суті – це найдоступніша та найефективніша охоронна послуга!

У разі проникнення зловмисників на об’єкт сигнал з різних датчиків надходить на пульт охоронної організації. Після отримання сигналу тривоги на місце миттєво виїжджає група охоронців.

Плюс пультової охорони полягає в тому, що в ній відсутній «людський фактор». Якщо охоронець може заснути, втратити пильність або відволіктися – технічна охоронна система працює незалежно від часу доби та обставин. Порушник може легко побачити охоронця, тоді як датчики надійно заховані і їх важко виявити, а ще вони можуть мати продубльований канал зв’язку. За бажанням замовника компанія «Гарбіс» може виконати ешелоновану технічну систему безпеки. Зламати таку технічну систему безпеки дуже складно і швидше неможливо.

Пультова охорона дозволяє ефективно проводити охорону будь-яких об’єктів без постійного знаходження на об’єкті охоронців, що значно знижує вартість охоронних послуг. Сучасні пристрої та датчики є досить високотехнологічним обладнанням, вони не допускають осічок і хибних спрацьовувань. Тривожні сигнали завжди надходять на охоронний пульт.

Для постановки на охоронну або пожежну сигналізацію будь-якого об’єкта достатньо звернутися до спеціалізованої охоронної агенції, яка візьме на себе всі роботи зі встановлення сигналізації.

 Охоронна компанія «Гарбіс» має великий досвід роботи у сфері охорони комерційних та житлових об’єктів

Для встановлення пультової охорони необхідно виконати такі роботи:

 • обстеження об’єкта;
 • розробка проекту системи;
 • узгодження проекту із замовником;
 • навчання замовника роботі з охоронною системою;
 • технічне обслуговування після встановлення сигналізації та післягарантійний ремонт.

Пультова охорона включає технічні засоби захисту:

 • Датчик (об’ємний, інфрачервоний, вібраційний, акустичний);
 • Прилад приймально-контрольний (комплектується із датчиками);
 • Система передачі сповіщення (сукупність діючих технічних засобів, необхідних передачі сигналів): телефонна лінія, GSM, GPRS, радіоканал;
 • Пульт централізованого спостереження (перебуває у охоронної компанії).

«Гарбис»: пультовая охрана для офисов, предприятий, жилых комплексов, частных домов

Крім основних датчиків, які захистять від нападів та проникнень, можна доповнити комплект датчиками диму, витоку газу та витоку води, а також системою відеоспостереження. Сигнали з цього обладнання також надходитимуть на станцію моніторингу, і у разі виникнення аварійної ситуації оператор обов’язково сповістить дзвінком про те, що сталося. Якщо ви хочете підібрати індивідуальний комплект охорони, експерт з безпеки «Гарбіс» оцінить ризики та скаже, скільки коштуватиме охорона вашого об’єкта.

Сучасні охоронні системи працюють при температурі (від -30 до +60 ° С), що серйозно розширює список об’єктів, що охороняються за рахунок, наприклад, складів, гаражів, павільйонів, сонячних батарей.

Заказ и консультация

Понравились наши услуги или условия? Оставьте свой запрос, чтобы наш специалист смог оперативно отреагировать на ваше обращение и ответить на возможные вопросы


  Яка послуга вас зацікавила?  Call Now Button