Охоронний супровід

Компанія «Гарбіс» пропонує послугу охоронного супроводу фізичних осіб та цінностей
фізична охорона

Охоронний супровід

При проведенні фінансових операцій, передачі цінностей, або транспортуванні вантажів існує ймовірність виникнення небезпечних ситуацій. Компанія «Гарбіс» пропонує послугу охоронного супроводу приватних осіб та цінностей.
Дізнатися вартість

Охоронний супровід –  послуга  захисту власності клієнта, а іноді його життя і здоров’я, під час переміщення або транспортування. Для забезпечення максимальної безпеки за об’єктом закріплюється двоє або більше співробітників. Для ефективного виконання поставлених завдань у охоронців є все необхідне: уніформа, службову зброю, засоби зв’язку, додаткове обладнання та спецзасоби. Супровід здійснюється на спеціальному автомобілі згідно з попередньо розробленим комплексом заходів для попередження можливих загроз. Це дозволяє запобігти виникненню небезпечних та позаштатних ситуацій.

При проведенні фінансових операцій, передачі цінностей, або транспортуванні вантажів існує ймовірність виникнення небезпечних ситуацій. Тому охоронне підприємство «Гарбіс» пропонує послугу охоронного супроводу фізичних осіб та цінностей. Також є послуга охоронного супроводу вантажів. Наші охоронці володіють великим досвідом і необхідними навичками, головне  ̶  вони добре справляються зі своїми завданнями, і знають як потрібно діяти в ситуації, що виникла!

Охоронне підприємство «Гарбіс» пропонує індивідуальний підхід укладання договору про співпрацю, в залежності від ситуації, типу вантажу, складності маршруту, задіяних співробітників охорони та його особистих побажань. Ми дотримуємося всіх правил при наданні послуги охорони супроводу вантажів і доставляємо об’єкт у безпеці.

Для більш детальної консультації з питань супроводу фізичних осіб та супроводу вантажів на території України звертайтесь до наших спеціалістів за телефоном 0676058787 або залиште заявку прямо зараз!

Замовити послугу

Актуальність послуги охоронного супровіду

При проведенні фінансових угод виключається можливість виникнення загрози для життя клієнта і співробітників його компанії. Послуга охоронного супровіду необхідна за наступних умов:

 • передача грошей у особливо великих розмірах;
 • транспортування вантажів;
 • продаж дорогого майна: автомобіль, техніка, антикварні речі;
 • проведення операцій з нерухомістю;
 • передача цінних паперів або важливих документів;
 • продаж компаній і активів.

Тож не ризикуйте! Надійна охорона в наш неспокійний час вкрай необхідна. Зверніться в охоронну фірму «Гарбіс», і ми захистимо Ваші справи и Ваш бізнес! В обов’язки охоронців входить захист життя клієнта, його цінностей та усунення будь-яких позаштатних ситуацій. Охоронці підприємства «Гарбіс»  регулярно підвищують свою кваліфікацію і знаходяться в прекрасній фізичній формі.

Сигнализация для квартиры в светлых тонах
Охорона квартир

Надійний шлях до захисту майна від неправомірних зазіхань

Сигнализация в квартире на первом этаже с выходом на улицу
Охорона приватних будинків

На сторожі безпеки ваших близьких та власності

Системы безопасности для офисов
Охорона офісів

Розвивайте свій бізнес — про безпеку подбає компанія Garbis

Датчик движения сигнализация в помещении

Зручний та швидкий шлях до безпеки

Оформлення заявки

заповніть форму зворотного зв’язку на цій сторінці або просто зателефонуйте нам

Підбір обладнання

наш спеціаліст за радістю підкаже, який тип та комплектацію сигналізації краще встановити з огляду на параметри вашого об’єкту

Візит на об’єкт

наш технічний фахівець завітає до вас у зручний для вас час, визначить потенційно вразливі ділянки вашої нерухомості і запропонує найбільш ефективний спосіб забезпечення безпеки

Укладення договору

за результатами зустрічі та після узгодження всіх параметрів ми укладемо Договір на монтаж обладнання і цілодобову охорону

Підключення

впродовж 3 годин монтуємо систему безпеки, перевіряємо її та навчаємо користувачів умов поводження з обладнанням

Безкоштовний аудит безпеки

Аудит безпеки від Garbis дозволяє визначити найбільш оптимальний та ефективний комплекс послуг з охорони, гарантувати безпеку співробітників та збереження матеріальних цінностей. У рамках дослідження ми враховуємо особливості виробничих процесів компанії та визначаємо можливі місця проникнення та потенційні загрози.
Аудит безпеки – перший крок на шляху до надійної системи захисту!  Специалисты техподдержки Гарбис
  Логотип компании Yanser групп обесцвеченный
  Логотип Форвард банка в пнг обесцвеченный
  Логотип компании Фармак прозрачность обесцвеченный
  Логотип компании Мироновский Хлебопродукт МХП новый пнг обесцвеченный
  Логотип корпорации Макдональдс обесцвеченный
  Логотип Укрпочты новый обесцвеченный
  Новый логотип Моршинской начертание обесцвеченный
  Приват Банк логотип на английском обесцвеченный

  Заказ и консультация

  Понравились наши услуги или условия? Оставьте свой запрос, чтобы наш специалист смог оперативно отреагировать на ваше обращение и ответить на возможные вопросы


   Яка послуга вас зацікавила?   Call Now Button