Комплексна охорона приватних будинків

на сторожі безпеки та недоторканості ваших близьких та приватної власності

Охрана частных домов, коттеджей и дач

охорона будинків

Ключовим етапом, який дозволить зберегти майно, є встановлення в будинку сигналізації. Це дозволить не лише відлякати злодіїв, а й привернути увагу, що убезпечить будинок від проникнення. Для захисту будинку передбачається підключення до системи пультової охорони. У разі неправомірного проникнення в приміщення або на ділянку негайно спрацюють датчики. Сигнал тривоги буде негайно відправлений до моніторингового відділу охоронного агентства. Після цього група швидкого реагування в найкоротші терміни прибуде на тривожний виклик.

Якщо додати систему відеоспостереження, це дозволить вирішити кілька проблем. По-перше, вона дозволяє забезпечити стеження за ділянкою, передаючи дані на пульт охорони. По-друге, вид камер стеження відлякує злодіїв, які не бажають потрапити під час пограбування. Захист будинку не може бути вирішений без участі фахівців, які чудово знаються на тонкощах цього питання. Скористайтеся послугами агентства «Гарбіс», щоб охорона Вашого будинку була надійною та забезпечувалася цілодобово.

Тарифи

Щомісячно Щорічно -10%
Базова безпека
499грн 5390грн
/міс/рік
Підключення базового пакету сигналізації
Оперативне прибуття групи швидкого реагування
24/7 моніторинг та сервісне обслуговування
Підключити
Безпека +
649грн 7010грн
/міс/рік
Усі переваги пакету Базова безпека
Підключення та обслуговування тривожної кнопки
Підключити
Тотальний контроль
999грн 10790грн
/міс/рік
Всі переваги пакету Безпека +
Підключення та обслуговування пожежної сигналізації
Знижки на встановлення додаткового обладнання
Підключити

Що входить до тарифу?

Щомісячно Щорічно -10%
Підключення до пульта охорони
Налаштування обладнання
Сервісне обслуговування
Післягарантійне обслуговування
Оперативне прибуття групи швидкого реагування
Сповіщення про спрацювання
Угода про матеріальну відповідальність
Знижки на встановлення додаткового обладнання
Тривожна кнопка
Пожежна сигналізація
Базовий
499грн 5390грн
/міс/рік
Підключити
Безпека +
649грн 7010грн
/міс/рік
Підключити
Тотальний
999грн 10790грн
/міс/рік
Підключити

Як убезпечити свій приватний будинок

Встановіть охоронну сигналізацію

Охоронна система попереджує незаконне проникнення на територію приватного дому, в разі спроби проникнення – допомагає затримати зловмисників. Наша компанія забезпечить якісну цілодобову охорону будинків, допоможе обрати встановити та підключити систему до власного пульта охорони з подальшим технічним обслуговуванням та моніторингом вашої системи безпеки
від 499 гривень на місяць
Датчик движения сигнализация в помещении
Датчик пожарной сигнализации на потолке

Подбайте про пожежний моніторинг

Задля комплексного захисту власності рекомендуємо доповнити охоронну систему будинку датчиками пожежної безпеки – комплексом обладнання, що виявляє ознаки задимлення та загоряння з подальшим сповіщенням пульта цілодобового диспетчерського моніторингу та виїздом підрозділу ДСНС. Зі свого боку ми радо допоможемо з розробкою та реалізацією індивідуального проекту пожежної системи для вашого будинку.
від 399 гривень на місяць

Забезпечте фізичну охорону будинку

Наші бійці подбають про дотримання режиму пропуску сторонніх осіб на вашу територію. Жоден незнайомець не зможе пройти повз охорону без вашого дозволу. Усі порушники будуть затримані і відправлені за межі вашої приватної власності, а за умов агресивного проникнення – передані до правоохоронних органів.
Дізнатися вартість
охорона будинку
видео глазок – полноценная видеокамера для наблюдения

Не забудьте про відеонагляд

Наявність відеокамер на території заміського котеджу не лише допомагає уникнути крадіжок, але й сприяє більш стриманій поведінці гостей. Мало хто наважиться ризикнути репутацією під відеозапис. Наше сучасне обладнання допоможе контролювати ситуацію навіть якщо ви перебуваєте в іншому місті, області або країні. Наші фахівці забезпечать швидкий та охайний монтаж обладнання – камер, сканерів та датчиків для якісної охорони заміського будинку.
Розрахувати вартість

Пультова охорона будинків, дач, котеджів

Комплексний захист приватних будинків охоронною фірмою «Гарбіс» – це повний спектр послуг із монтажу охоронних систем для будинку або усього периметра ділянки та підключення до системи пультової охорони по Києву та Київській області.

Охорона котеджів і котеджних селищ, як правило, представляє з себе сукупність різних методів охорони і застосування сучасних систем безпеки, як правило, це використання сучасних технічних засобів і традиційної фізичної охорони будинків.

Компанія “Гарбіс” здійснює технічну та фізичну охорону як окремих заміських будинків, так і котеджних селищ в м.Києві та Київській області і має практичний досвід організації служби на таких об’єктах. Охоронці підбирається з урахуванням усіх вимог.

Основні завдання охорони котеджних містечок та селищ:

 • Охорона домогосподарств;
 • Здійснення контрольно-пропускного режиму (відповідно до внутрішніх правил громади);
 • Періодичне патрулювання території котеджного селища і підтримання громадського порядку;
 • Контроль за рухом автомобільного транспорту по території селища;
 • Здійснення протипожежних заходів.

Встановлення систем відеоспостереження доповнює охорону котеджних містечок та приватних будинків. Системі відеоспостереження дозволяє забезпечити стеження за ділянкою, передаючи дані на пульт охорони. По-друге, наявність відеокамер на будинку відлякує злодіїв, які не бажають бути затриманими під час пограбування. Скористайтеся послугами компанії «Гарбіс», щоб охорона будинку була надійною і забезпечувалася цілодобово.

Більше послуг

Сигнализация для квартиры в светлых тонах
Охорона квартир

Надійний шлях до захисту близьких від неправомірних зазіхань

Тривожна кнопка

Коли немає часу пояснювати і просто потрібна допомога групи швидкого реагування

склад полки с ящиками и коробками полными товаров
Охорона підприємств

Увесь спектр послуг із захисту вашого бізнесу

Лише найкращі зразки обладнання

Ми використовуємо лише надійні та дієві зразки охоронного обладнання від найкращих вітчизняних та світових виробників, що дозволяє бути впевненим у вашій безпеці
Компании, производящие лучшее охранное оборудование
Охранная сигнализация оборудование камеры системы сигнализации

Маєте додаткові запитання?

Маєте додаткові запитання з приводу того, яка система безпеки та охорони потрібна саме вам — поставте їх нашому спеціалістові. Консультація фахівця — найшвидший і найпростіший спосіб обрати те що треба



  Специалисты техподдержки Гарбис

  Популярні запитання про охорону приватних будинків

  1. Скільки часу має власник будинку аби вимкнути сигналізацію?

  Після повернення до будинку ви маєте від 30 до 60 секунд для відімкнення сигналізації. Точний час – програмується індивідуально під час налаштування системи безпеки у відповідності до побажань замовника.

  Якщо ви з якихось причин не встигнете зняти будинок з сигналізації у зазначений проміжок часу, наші диспетчери отримають сигнал про проникнення і відреагують відповідно до процедури. У разі хибного спрацювання, будь ласка, якомога швидше повідомте про це диспетчера.

  2. Чи можна вмикати сигналізацію в будинку поки я сплю?

  Будь-які додаткові умови забезпечення безпеки, які не входять до стандартного пакету послуг, встановлюються в індивідуальному порядку. Це стосується й питання моніторингу будинків, у яких перебувають особи.

  3. У мене запланований довготривалий від’їзд, чи маю я попередити про це охоронну фірму?

  Так. Вам варто повідомити диспетчера про період відсутності, а також повідомити контакти довіреної особи для подальшого зв’язку.

  Крім того, варто подбати про внесення абонентської плати за період відсутності.

  4. Що робити, якщо я перебуваю у будинку, на територію якого проникли невідомі?

  У разі виникнення подібної ситуації – негайно натисніть на тривожну кнопку. Вона миттєво відправить сигнал на наш пульт охорони і диспетчер викличе групу швидкого реагування. Підрозділ охорони дістанеться до вас за лічені хвилини.

  Звертаємо вашу увагу, що послуга «Тривожна кнопка» не включена до абонплати за охорону приватного будинку.

  5. Якщо в моєму будинку вже встановлена сигналізація, скільки коштуватиме підключити її до пульта охоронної компанії Garbis?

  Аби переконатися, що ваше обладнання можна підключити до нашого диспетчерського пульта охорони, ми відправимо на об’єкт нашого технічного спеціаліста. У разі, якщо обладнання функціонує належним чином, ви зможете підключити його до нашої системи безкоштовно на умовах щомісячного внесення абонплати.

  Логотип компании Yanser групп обесцвеченный
  Логотип Форвард банка в пнг обесцвеченный
  Логотип компании Фармак прозрачность обесцвеченный
  Логотип компании Мироновский Хлебопродукт МХП новый пнг обесцвеченный
  Логотип корпорации Макдональдс обесцвеченный
  Логотип Укрпочты новый обесцвеченный
  Новый логотип Моршинской начертание обесцвеченный
  Приват Банк логотип на английском обесцвеченный

  Заказ и консультация

  Понравились наши услуги или условия? Оставьте свой запрос, чтобы наш специалист смог оперативно отреагировать на ваше обращение и ответить на возможные вопросы


   Яка послуга вас зацікавила?



   Call Now Button