Фізична охорона – комплексний підхід до проблеми безпеки

Фізична охорона об’єктів – це повний контроль над безпекою, контроль збереження майна, а також безпеку людей на об’єкті. Фізичну охорону може здійснювати охоронне підприємство, яке забезпечить повний спектр всіх заходів, обумовлених із клієнтом. В сучасний час існує безліч технічних засобів, що допомагають в охороні об’єкта. Наприклад, системи контролю доступу, відеоспостереження, різні датчики і сенсори. Однак не слід забувати, що в центрі будь-якої системи безпеки завжди знаходиться людина. І звичайно присутність на об’єкті, що охороняється людини, особливо добре фізично підготовленого, може відразу остудити запал зловмисників. Адже погодьтеся, що при певній технічній і технологічній підготовці можна обійти всі датчики і сенсори і зламати систему доступу і проникнути в приміщення. Зовсім інша справа, коли на об’єкті присутні охоронці, а якщо вони ще озброєні. Так це зовсім інша справа, і зловмисники підуть геть, навіщо їм такі проблеми.

Фізична охорона – це забезпечення безпеки підприємства, офісу, котеджу за допомогою співробітників охорони, які перебувають безпосередньо на об’єкті, що охороняється. Охоронцями здійснюється патрулювання території, в результаті чого присікаються спроби проникнення третіх осіб, пошкодження майна. При наявності поста фізичної охорони порушник буде гарантовано затриманий.

Ще слід зазначити нюанси роботи пожежної сигналізації, справа в тому, що всі її елементи встановлюються всередині будівлі, практично не враховується можливість загоряння ззовні. А адже зловмисники можуть вчинити акт вандалізму, або ж пожежа може бути в сусідньому приміщенні. Тому кожен пост фізичної охорони оснащений первинними засобами пожежогасіння, для запобігання подібних інцидентів.

Фізична охорона – це співробітники, які пройшли спеціалізоване навчання. Вони вміють поводитися зі спец. засобами і всіма видами вогнепальної зброї. Співробітники підбираються міцні фізично і знають, як себе вести в тій чи іншій ситуації. Найчастіше всі співробітники пройшли службу в органах внутрішніх справ, армії, спецпідрозділах.

Якщо ви власник торгового центру, ресторану, магазину, то Ви розумієте наскільки важливо вчасно відреагувати на те, що відбувається подія. Тільки охоронець зі спеціальною підготовкою може миттєво відреагувати і припинити протиправні дії. А буває так, що в разі виходу з ладу технічних засобів охороняється ризикує взагалі виявитися незахищеним. А також охоронець може швидко зреагувати і запобігти конфлікту. Звертаючись в охоронну компанію “Гарбіс”, ви звертаєтеся, перш за все, до професіоналів, які не просто встановлять системи безпеки, але і забезпечать безперервні чергування співробітників охорони, роблячи захист вашої компанії дійсно надійним.

Охорона об’єкта може проводитися збройними або неозброєними співробітниками, які мають формений одяг, або громадянську. Все це залежить від корпоративних вимог і побажань замовника.

Гарбіс: послуги фізичної охорони в Києві та Ірпені

Охорона стаціонарних об’єктів, підприємства або офісу проводиться за всіма встановленими правилами і регламентами, що забезпечує повну безпеку людей, що знаходяться на об’єкті.

Для організації охорони об’єкта необхідно провести аудит, який складається з наступних етапів:

 • отримання первинної інформації про об’єкт;
 • підготовку огляду діяльності клієнта;
 • отримання інформації про існуючу охорони на об’єкті;
 • підготовку звіту про стан охорони на об’єкті.

Процес постановки, що включає в себе такі етапи, як:

 • розробка плану заходів щодо організації охорони на об’єкті;
 • узгодження з клієнтом плану заходів щодо організації охорони на об’єкті;
 • розробка основного пакету документів щодо здійснення охорони на об’єкті (концепції, положення, інструкції, регламенти).

Отже, розглянемо основні типи об’єктів, що охороняються. Адже для конкретного об’єкта необхідні добре підготовлений співробітники з певними навичками.

Різновиди фізичної охорони

Офіси та бізнес-центри

 • присутність керівників різного рангу і менеджменту компанії, так як їх безпека є одним з основоположних напрямків фізичної охорони;
 • кількість персоналу і відвідувачів об’єкта, а також час, порядок і правила їх перебування на підконтрольній території;
 • наявність особливо охоронюваних інформаційних архівів і комп’ютерних серверів;
 • наявність дорогого устаткування та інших матеріальних цінностей, які охоронці зобов’язані захищати від розкрадання, пошкодження або несанкціонованого доступу.

Кожен пост регулярно перевіряється, в кінці кожної зміни представляється ґрунтовну доповідь керівника вищого рівня. Для кожного об’єкта створюється своя система охорони. Для охорони офісів і бізнес центрів необхідний комплекс взаємопов’язаних заходів: організація режиму роботи фізичної охорони, повна технічна оснащеність об’єкта, постійна контрольована робота з персоналом.

Магазини та торгові центри

Наявність великих матеріальних цінностей разом з величезною кількістю відвідувачів при охороні торгових центрів передбачає враховувати всі особливості об’єкту, що охороняється. Великі площі торгових центрів передбачають обов’язкове патрулювання і особливу пильність співробітника стаціонарного поста в районі касової лінійки і на вході, постійний моніторинг ситуації і при необхідності оперативний виклик групи швидкого реагування. Тут важливий не тільки тактичний і ефективний контроль на вході, але також підтримання громадського порядку, перешкоджання випадком крадіжки матеріальних цінностей і хуліганства як відвідувачами, так і персоналом торгового центру.

У магазинах і торгових центрах необхідний обхід об’єкта з певним часовим інтервалом, надзвичайна уважність до сумнівних відвідувачам, щохвилинна зв’язок з центром контролю і висока стійкість до стресів. Також для повного збереження матеріальних цінностей ми необхідно використовувати технічні засоби відеоспостереження та охоронної та пожежної сигналізації.

Освітній заклади

При наданні послуги фізичної охорони освітніх об’єктів враховується специфіка об’єкту, що охороняється і наявність педагогічної складової в роботі охоронця. Співробітникам охорони необхідно мати базові знання дитячої та підліткової психології, з швидкою реакцією, пильністю і вмінням блискавично діяти у форс-мажорних ситуаціях.

Банки та фінансові установи

При охороні фінансових установ необхідно забезпечити збереження грошових коштів та інших цінностей, а також забезпечення безпеки клієнтів і персоналу об’єктів, що охороняються. Створення безпечну середовища і надання послуг з використанням збройної охорони. Також необхідна наявність мобільних екіпажів, що знаходяться в постійному русі, які відвідують банки з певною циклічністю і контролюють появу позаштатних ситуацій.

Гарбіс: послуги фізичної охорони офісів, ТРЦ, підприємств, складів, будівельних майданчиків

Квартири і будинки

Фізична охорона квартир в багатоповерхових будівлях і індивідуальних котеджах досить складна. Наявність тільки технічних засобів захисту не завжди зможе забезпечити мешканців від появи непередбачених проблем. Тактовні, ввічливі, виховані охоронці, які володіють прийомами рукопашної боротьби і дозволом на носіння зброї, стануть надійними захисниками будь-якого будинку. Контроль за в’їздом і виїздом, патрулювання по периметру об’єкту, що охороняється, оперативне реагування при спрацьовуванні сигналів охоронно-пожежної сигналізації, а також тісна взаємодія з органами правопорядку.

Охорона особистості і майна

Сучасне місто – величезний мегаполіс, з певною криміногенною обстановкою. Тут ніхто не застрахований від якихось позаштатних ситуацій і від зазіхань на життя і майно з боку кримінальних і соціально-небезпечних елементів. Грамотний вибір охоронців – це запорука вашої безпеки. Високопрофесійні, треновані співробітники нашого агентства ефективно захистять ваше життя і майно від зазіхань інших осіб. Охоронці проходять спеціальну підготовку на тренувальній базі, жорсткі тести на стресостійкість, підвищують навички володіння вогнепальною зброєю і прийомами рукопашного бою. Для підтримки іміджу підійде ввічливий елегантний співробітник, який має право на носіння травматичної зброї. Для серйозного захисту підбираються професіонали, дії яких для забезпечення вашої безпеки вироблені до рівня рефлексів. Вони фізично відмінно підготовлені і майстерно володіють всіма видами вогнепальної зброї.

Як висновок, можна відзначити, що наявність найдосконаліших засобів захисту не завжди дає надійний результат. Тільки пильний, добре підготовлена ​​людина відрізнить неправдиву загрозу від реальної. І часто виходить так, що використовувати послуги фізичної охорони доцільніше, ніж витрачати гроші на придбання високовартісного обладнання. Коли на об’єкті знаходяться охоронці, будь-які злочинні посягання на охороняється майно блискавично присікаються, крім того професійні охоронці навчені прийомам психоаналізу і завжди можуть надати першу медичну допомогу.

Заказ и консультация

Понравились наши услуги или условия? Оставьте свой запрос, чтобы наш специалист смог оперативно отреагировать на ваше обращение и ответить на возможные вопросы


  Яка послуга вас зацікавила?  Call Now Button