Фізична охорона об'єктів

Послуги фізичної охорони, організація кпп, патрулювання об'єктів, технічна та пультова охорона
фізична охорона

Фізична охорона об’єкта

Фізична охорона - послуга з охорони об'єктів за допомогою безпосередньої присутності співробітника або групи співробітників охорони на території чи будівлі, що охороняється.
Дізнатися вартість

Охоронці, особиста охорона

Ви можете найняти одного приватного охоронця або особисту охорону на один день, добу, місяць або укласти довгостроковий контракт на особисту охорону
Дізнатися вартість
personal-ohorona
driver-ohorona

Водій-охоронець

Фахівець з досвідом екстремального водіння, охоронець з гарною фізичною підготовкою, та досвідом роботи на авто різних класів.
Дізнатися вартість

На теперішній час фізична охорона в Києві – одна із найбільш затребуваних послуг приватних охоронних компаній. Якщо Вам потрібна професійна охорона, звертайтеся до компанії «Garbis». Ми надаємо послуги фізичної охорони для приватних об’єктів, бізнес-структур, конференцій і медіа-заходів. Охоронне підприємство «Garbis» має достатній досвід забезпечення фізичної охорони різних об’єктів, серед яких: банківські установи, супермаркети , будівельні майданчики, навчальні заклади, офіси, кафе, ресторани, готелі, котеджні селища і заміські будинки.

Фізична охорона об’єктів від охоронної фірми «Garbis» передбачає гарантування безпеки приміщень, захисту цінного майна і людей від можливих загроз в процесі спостереження за обстановкою, припинення потенційних і усунення виниклих загроз співробітниками охорони безпосередньо на об’єкті, що охороняється.

Стандартні заходи з охорони офісів включають:

 • Фейс-контроль відвідувачів і співробітників офісу;
 • Документування контролю та припинення несанкціонованого винесення документів і матеріальних цінностей з офісу;
 • Підтримка порядку на офісної території;
 • Огляд приміщень офісу та прилеглих до нього площ після закінчення робочого дня.

Наші охоронці крім своїх прямих обов’язків, виконують також представницькі функції, гармонійно стаючи членом Вашого колективу. Охоронці здійснюють широкий спектр завдань, зокрема: регулярний обхід об’єктів і прилеглих територій; огляд транспортних засобів; здійснення контрольно-пропускного режиму відвідувачів об’єкта; моніторинг роботи охоронних систем; захист обладнання і матеріалів від крадіжки або пошкодження зловмисниками.

Фізична охорона – це співробітники, які пройшли спеціалізоване навчання. Вони вміють поводитися зі спец. засобами і всіма видами вогнепальної зброї. Співробітники підбираються міцні фізично і знають, як себе вести в тій чи іншій ситуації. Найчастіше всі співробітники пройшли службу в органах внутрішніх справ, армії, спецпідрозділах.

Якщо ви власник торгового центру, ресторану, магазину, то Ви розумієте наскільки важливо вчасно відреагувати на те, що відбувається подія. Тільки охоронець зі спеціальною підготовкою може миттєво відреагувати і припинити протиправні дії. А буває так, що в разі виходу з ладу технічних засобів охороняється ризикує взагалі виявитися незахищеним. А також охоронець може швидко зреагувати і запобігти конфлікту. Звертаючись в охоронну компанію “Гарбіс”, ви звертаєтеся, перш за все, до професіоналів, які не просто встановлять системи безпеки, але і забезпечать безперервні чергування співробітників охорони, роблячи захист вашої компанії дійсно надійним.

Охорона об’єкта може проводитися збройними або неозброєними співробітниками, які мають формений одяг, або громадянську. Все це залежить від корпоративних вимог і побажань замовника.

Охорона стаціонарних об’єктів, підприємства або офісу проводиться за всіма встановленими правилами і регламентами, що забезпечує повну безпеку людей, що знаходяться на об’єкті.

Послуги охорони від Гарбіс

Фізична охорона об’єктів

Офіси та бізнес-центри

 • присутність керівників різного рангу і менеджменту компанії, так як їх безпека є одним з основоположних напрямків фізичної охорони;
 • кількість персоналу і відвідувачів об’єкта, а також час, порядок і правила їх перебування на підконтрольній території;
 • наявність особливо охоронюваних інформаційних архівів і комп’ютерних серверів;
 • наявність дорогого устаткування та інших матеріальних цінностей, які охоронці зобов’язані захищати від розкрадання, пошкодження або несанкціонованого доступу.

Кожен пост регулярно перевіряється, в кінці кожної зміни представляється ґрунтовну доповідь керівника вищого рівня. Для кожного об’єкта створюється своя система охорони. Для охорони офісів і бізнес центрів необхідний комплекс взаємопов’язаних заходів: організація режиму роботи фізичної охорони, повна технічна оснащеність об’єкта, постійна контрольована робота з персоналом.

Магазини та торгові центри

Наявність великих матеріальних цінностей разом з величезною кількістю відвідувачів при охороні торгових центрів передбачає враховувати всі особливості об’єкту, що охороняється. Великі площі торгових центрів передбачають обов’язкове патрулювання і особливу пильність співробітника стаціонарного поста в районі касової лінійки і на вході, постійний моніторинг ситуації і при необхідності оперативний виклик групи швидкого реагування. Тут важливий не тільки тактичний і ефективний контроль на вході, але також підтримання громадського порядку, перешкоджання випадком крадіжки матеріальних цінностей і хуліганства як відвідувачами, так і персоналом торгового центру.

У магазинах і торгових центрах необхідний обхід об’єкта з певним часовим інтервалом, надзвичайна уважність до сумнівних відвідувачам, щохвилинна зв’язок з центром контролю і висока стійкість до стресів. Також для повного збереження матеріальних цінностей ми необхідно використовувати технічні засоби відеоспостереження та охоронної та пожежної сигналізації.

Освітній заклади

При наданні послуги фізичної охорони освітніх об’єктів враховується специфіка об’єкту, що охороняється і наявність педагогічної складової в роботі охоронця. Співробітникам охорони необхідно мати базові знання дитячої та підліткової психології, з швидкою реакцією, пильністю і вмінням блискавично діяти у форс-мажорних ситуаціях.

Банки та фінансові установи

При охороні фінансових установ необхідно забезпечити збереження грошових коштів та інших цінностей, а також забезпечення безпеки клієнтів і персоналу об’єктів, що охороняються. Створення безпечну середовища і надання послуг з використанням збройної охорони. Також необхідна наявність мобільних екіпажів, що знаходяться в постійному русі, які відвідують банки з певною циклічністю і контролюють появу позаштатних ситуацій.

Квартири і будинки

Фізична охорона квартир в багатоповерхових будівлях і індивідуальних котеджах досить складна. Наявність тільки технічних засобів захисту не завжди зможе забезпечити мешканців від появи непередбачених проблем. Тактовні, ввічливі, виховані охоронці, які володіють прийомами рукопашної боротьби і дозволом на носіння зброї, стануть надійними захисниками будь-якого будинку. Контроль за в’їздом і виїздом, патрулювання по периметру об’єкту, що охороняється, оперативне реагування при спрацьовуванні сигналів охоронно-пожежної сигналізації, а також тісна взаємодія з органами правопорядку.

Охорона особистості і майна

Сучасне місто – величезний мегаполіс, з певною криміногенною обстановкою. Тут ніхто не застрахований від якихось позаштатних ситуацій і від зазіхань на життя і майно з боку кримінальних і соціально-небезпечних елементів. Грамотний вибір охоронців – це запорука вашої безпеки. Високопрофесійні, треновані співробітники нашого агентства ефективно захистять ваше життя і майно від зазіхань інших осіб. Охоронці проходять спеціальну підготовку на тренувальній базі, жорсткі тести на стресостійкість, підвищують навички володіння вогнепальною зброєю і прийомами рукопашного бою. Для підтримки іміджу підійде ввічливий елегантний співробітник, який має право на носіння травматичної зброї. Для серйозного захисту підбираються професіонали, дії яких для забезпечення вашої безпеки вироблені до рівня рефлексів. Вони фізично відмінно підготовлені і майстерно володіють всіма видами вогнепальної зброї.

Як висновок, можна відзначити, що наявність найдосконаліших засобів захисту не завжди дає надійний результат. Тільки пильний, добре підготовлена ​​людина відрізнить неправдиву загрозу від реальної. І часто виходить так, що використовувати послуги фізичної охорони доцільніше, ніж витрачати гроші на придбання високовартісного обладнання. Коли на об’єкті знаходяться охоронці, будь-які злочинні посягання на охороняється майно блискавично присікаються, крім того професійні охоронці навчені прийомам психоаналізу і завжди можуть надати першу медичну допомогу.

Організація фізичної охорони об’єктів

 • Ми готові виконати сформовані Вами вимоги по організації охорони об’єкта, або запропонувати Вам свої варіанти комплексного захисту, в тому числі з використанням технічних засобів безпеки.
 • Для успішної інтеграції служби зі структурами діючого підприємства, фахівці розроблять всю необхідну документацію, що включає в себе Положення про пропускний режим, План охорони об’єкта, інструкції, зразки перепусток.
 • Об’єкти, які ми охороняємо, оснащуються системами безпеки на вигідних умовах.
 • У разі необхідності, за мінімальний проміжок часу – пост охорони посилюється нарядом групи реагування.
 • Договори укладаються з матеріальною відповідальністю.
 • Охоронне підприємство «Garbis»  збезбечує якісну охорону об’єктів: ваше майно буде під пильним наглядом, кожен виявлений зловмисник затриманий і переданий правоохоронним органам.

Охоронне підприємство «Garbis» вже багато років спеціалізується в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування охоронних та протипожежних систем, монтажу та обслуговуванню, контролю доступу , відеоспостереження , пультової охорони і пожежного моніторингу .

Ціни на ФІЗИЧНУ ОХОРОНУ

БЮДЖЕТНИЙ ВАРІАНТ
ОПИС ПОСЛУГИ ЦІНА ЗА 1 ГОДИНУ, без ПДВ ЦІНА ЗА МІСЯЦЬ, без ПДВ
 • досвід роботи в охороні від 1 року
 • наявність фізичної підготовки
 • знання основ законодавства

Об’єкти що охороняються в режимі 24(вахта):

 • склади
 • виробничі об’єкти
 • будівельні майданчики
 • віддалені об’єкти
від 60 грн від 43800 грн

Ціни на ФІЗИЧНУ ОХОРОНУ

БАЗОВИЙ (СТАНДАРТНИЙ) ВАРІАНТ
ОПИС ПОСЛУГИ ЦІНА ЗА 1 ГОДИНУ, без ПДВ ЦІНА ЗА МІСЯЦЬ, без ПДВ
 • досвід роботи в охороні від 3-х років;
 • хороша фізична підготовка;
 • нормативно-правовА БАЗОВА ПІДГОТОВКА;
 • виконання адмін. функцій;
 • наявність спецзасобів з охорони.

Об’єкти що охороняються в режимі:

 • ОФІСИ
 • МАГАЗИНИ
 • торгові центри
 • державні установи
 • котеджні містечка
 • заміські будинки
24(вахта) від 65 грн від 47580 грн
1/2 – 2/4 від 75 грн від 54900 грн
ДЕНЬ/НІЧ від 120 грн від 43800 грн

Ціни на ФІЗИЧНУ ОХОРОНУ

ПРЕМІУМ ВАРІАНТ
ОПИС ПОСЛУГИ ЦІНА ЗА 1 ГОДИНУ, без ПДВ ЦІНА ЗА МІСЯЦЬ, без ПДВ
 • досвід роботи в охороні від 5-х років
 • презентабельність, знання етікету
 • відмінна фізична підготовка
 • знання іноземних мов
 • дозвіл на зброю
 • наявність спецзасобів з охорони.

Об’єкти що охороняються:

 • бутики, готелі
 • іноземні представництва
 • нічні клуби
 • спец. об’єкти
 • бізнес центри
1/2 – 2/4 від 90 грн від 65800 грн
ДЕНЬ/НІЧ від 135 грн від 49275 грн
Сигнализация для квартиры в светлых тонах
Охорона квартир

Надійний шлях до захисту майна від неправомірних зазіхань

Сигнализация в квартире на первом этаже с выходом на улицу
Охорона приватних будинків

На сторожі безпеки ваших близьких та власності

Системы безопасности для офисов
Охорона офісів

Розвивайте свій бізнес — про безпеку подбає компанія Garbis

Датчик движения сигнализация в помещении

Зручний та швидкий шлях до безпеки

Оформлення заявки

заповніть форму зворотного зв’язку на цій сторінці або просто зателефонуйте нам

Підбір обладнання

наш спеціаліст за радістю підкаже, який тип та комплектацію сигналізації краще встановити з огляду на параметри вашого об’єкту

Візит на об’єкт

наш технічний фахівець завітає до вас у зручний для вас час, визначить потенційно вразливі ділянки вашої нерухомості і запропонує найбільш ефективний спосіб забезпечення безпеки

Укладення договору

за результатами зустрічі та після узгодження всіх параметрів ми укладемо Договір на монтаж обладнання і цілодобову охорону

Підключення

впродовж 3 годин монтуємо систему безпеки, перевіряємо її та навчаємо користувачів умов поводження з обладнанням

Безкоштовний аудит безпеки

Аудит безпеки від Garbis дозволяє визначити найбільш оптимальний та ефективний комплекс послуг з охорони, гарантувати безпеку співробітників та збереження матеріальних цінностей. У рамках дослідження ми враховуємо особливості виробничих процесів компанії та визначаємо можливі місця проникнення та потенційні загрози.
Аудит безпеки – перший крок на шляху до надійної системи захисту!  Специалисты техподдержки Гарбис
  Логотип компании Yanser групп обесцвеченный
  Логотип Форвард банка в пнг обесцвеченный
  Логотип компании Фармак прозрачность обесцвеченный
  Логотип компании Мироновский Хлебопродукт МХП новый пнг обесцвеченный
  Логотип корпорации Макдональдс обесцвеченный
  Логотип Укрпочты новый обесцвеченный
  Новый логотип Моршинской начертание обесцвеченный
  Приват Банк логотип на английском обесцвеченный

  Заказ и консультация

  Понравились наши услуги или условия? Оставьте свой запрос, чтобы наш специалист смог оперативно отреагировать на ваше обращение и ответить на возможные вопросы


   Яка послуга вас зацікавила?   Call Now Button