Послуги охорони та імідж вашого бізнесу

Добре організована охорона офісу або приватного бізнесу – дуже складне завдання. Однак вона ефективно вирішується охоронною компанією завдяки досвіду, персоналу і технічним засобам. Фізична охорона офісів та офісних приміщень, ділових та торгових центрів. Це один з найбільш ефективних і раціональних способів забезпечення безпеки. Комплексний підхід до безпеки офісу дозволяє мінімізувати ризики крадіжок, внутрішніх крадіжок, псування репутації компанії, виникнення позаштатних ситуацій, а також неадекватної поведінки відвідувачів. У таких випадках технічні засоби допомагають фізичній охороні вирішувати вузькоспеціалізовані завдання і забезпечувати контроль і корекцію оперативної обстановки на об’єкті.

Гарбіс – фізична охорона офісів та підприємств, організація контрольно-пропускних пунктів

П’ять принципів фізичної охорони офісних центрів:

  1. Забезпечення збереження майна;
  2. Забезпечення безпеки персоналу;
  3. Захист комерційної та конфіденційної інформації;
  4. Спостереження і контроль за пересуванням і діями відвідувачів;
  5. Створення та підтримка іміджу компанії;

Отже, давайте розглянемо ці принципи:

1. Забезпечення збереження офісного майна

В офісі компаній дуже багато цінних речей. Це ділова техніка, оргтехніка, особисті речі, документи, ключі від машини. А якщо в офісі є сейфи або вітрини з виставковими зразками, то, звичайно, підвищується ризик крадіжки або пограбування кримінальними елементами.

Охорона готелів
охорона готельних комплексів

Фізична охорона, організована професійною охоронною компанією, мінімізує ризик крадіжки третіми особами, а також мінімізує неправомірне використання, незаконне використання техніки та обладнання офісними співробітниками. Наприклад, вони не будуть порушувати правила поведінки в офісі, чи роздруковувати свої книги на принтері, або не будуть виносити з офісу пачки паперу формату А4.

2. Забезпечення безпеки офісних працівників

Системи відеоспостереження та оповіщення відмінно працюють у зв’язці з фізичною охороною, яка здатна оперативно реагувати в режимі реального часу та запобігати виникаючим ситуаціям в офісі, а також мінімізувати їх наслідки.

ГАРБІС: ПОСЛУГИ ФІЗИЧНОЇ БЕЗПЕКИ В КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Наявність охоронця на об’єкті також є важливою складовою комфортних умов праці для рядових співробітників. Якщо ваш офіс розташований далеко від центру, а поруч є неблагополучна зона, то фізична охорона просто необхідна. В іншому випадку візити слизьких особистостей і жебраків будуть заважати Вашому бізнесу.

3. Захист комерційної та конфіденційної інформації

Фізична охорона успішно вирішує таке важливе завдання, як збереження комерційної таємниці компанії. Конкуренти та зацікавлені особи використовують усі доступні методи для отримання інформації про розробки компаній, специфіку організації різних процесів, бухгалтерських та інших даних.

Охоронець в офісі покликаний помічати і припиняти спроби несанкціонованого відеозапису, аудіозапису і т.д. Також частина його функціоналу полягає в обмеженні доступу сторонніх осіб і сторонніх співробітників до певних технічних пристроїв, приміщень управлінського та фінансового відділу, бухгалтерських документів.

4. Спостереження і контроль за рухом і діями відвідувачів

Існують різні види фізичної охорони для офісів. На деяких об’єктах організована система контролю доступу. На деяких територіях та приміщеннях, щоб запобігти протиправним діям та злочинам, досить присутності охоронців. Незалежно від формату охорони, функціонал співробітників охоронної компанії включає контроль за переміщенням і діями відвідувачів: клієнтів, підрядників, партнерів компанії. Саме факт наявності фізичної охорони є ключовим принципом для запобігання можливим правопорушенням.

5. Створення та підтримка іміджу компанії

Сьогодні складно знайти людину, яка б не приділяла уваги забезпеченню безпеки в місцях, які він відвідує. Особливо це стосується готельно-ресторанного бізнесу.  Наявність охоронців в офісі позитивно позначається на статусі компанії, підвищує довіру клієнтів, потенційних партнерів та інвесторів.

Заказ и консультация

Понравились наши услуги или условия? Оставьте свой запрос, чтобы наш специалист смог оперативно отреагировать на ваше обращение и ответить на возможные вопросы


    Яка послуга вас зацікавила?    Call Now Button