Фізична безпека: види, функції, ефективність

Найсучасніші технічні системи безпеки не замінять людей. Оптимальним вибором буде одночасне використання фізичної та технічної, або пультової охорони. Є ряд підприємств, де необхідно мати віддалений контроль і фізичну охорону. Наприклад, будівельний бізнес, обов’язково повинен бути контрольно-пропускний пункт з охороною, а також пости охорони по периметру території. У навчальних закладах також є охорона. Загалом у реальному житті ми бачимо багато прикладів комплексних охоронних послуг. Незаперечною перевагою фізичної охорони є наявність охоронців на об’єкті, що охороняється, а це може відразу охолодити запал зловмисників.

Послуга фізичної охорони, затребувана для охорони офісних, промислових або складських підприємств. Основне завдання охоронців – не допустити проникнення в приміщення сторонніх або підозрілих осіб, а також не допустити безладу на території, що охороняється.

Що означає термін «фізична охорона»?

  • Наявність охоронців на посту промислових підприємств, навчальних або офісних центрів для запобігання протиправним діям
  • Забезпечення порядку на публічних заходах
  • Супровід вантажів
  • Прибуття групи охоронців на сигнал тривоги пульта охорони
  • Захист фізичних осіб

Охорона виробничих і будівельних майданчиків

На виробничих підприємствах і складах послуги фізичної охорони  повинні складатися з контролю за дотриманням режиму пропускного режиму. У зв’язку з широкими територіями і довгими кордонами необхідний грамотний розподіл людських ресурсів на об’єкті. Крім того, охоронці на виробничих об’єктах зобов’язані припиняти розкрадання різних матеріальних цінностей. Для забезпечення  фізичної безпеки підприємства була проведена на високому рівні, потрібно скористатися послугами ліцензованих фахівців, які пройшли спеціальне навчання.

Охорона складу

Охорона складу, як показує практика, є дуже нетривіальним завданням. Склади можуть бути великими, або ж вони розподілені по відкритому периметру. Тому для ефективної охорони складів вони повинні бути оснащені датчиками і відеоспостереженням. Крім того, системи відеоспостереження повинні бути оснащені ІЧ-камерами та ІЧ-підсвічуванням. Крім технічної складової, охоронці повинні через певний час зробити екскурсію територією.

Охорона ресторанів і розважальних закладів

Інша ситуація з фізичною охороною в кафе і ресторанах. Це найскладніший вид фізичної охорони. У цій ситуації необхідно, щоб охоронець володів якостями психолога, адже він змушений регулярно працювати з клієнтурою, яка вжила алкогольні напої. Такі люди здатні спровокувати бійки і уникнути оплати рахунку. Крім того, в поважних установах компетенція фахівця має на увазі забезпечення контролю доступу. Важливо, що вона запобігає проникненню в заклад осіб, зовнішній вигляд яких не відповідає дрес-коду, або асоціальних елементів.

Захист навчальних закладів

На перший погляд, охорона навчальних закладів – це досить тривіальна робота для охоронців. Однак, незважаючи на, здавалося б, примітивність завдання, це зовсім не просте завдання, воно вимагає особливого підходу і навичок. Це пов’язано з тим, що для таких установ характерно масове скупчення людей, переважна більшість з них – діти. Діти та підлітки є найбільш вразливими мішенями для злочинного світу. У зв’язку з цим місця з великим скупченням представників підростаючого покоління піддаються найбільшому ризику з боку порушників. Безпека вищих навчальних закладів вимагає посилених заходів безпеки. Звичайно, захистити навчальні заклади можуть лише професіонали.

Гарбис: стабильность честность и порядочность. Надежная и доступная охрана для Вашего бизнеса

Охорона готелів, готелів

Безпека готелів також має свою специфіку. Перш за все, це охорона прилеглої території, забезпечення безпеки заходів, що проводяться в готелі, надання допомоги персоналу готелю в надзвичайних ситуаціях, припинення протиправних дій і інформування про них поліції. Головною особливістю охорони готелю є те, що гості готелю не повинні відчувати труднощів від роботи охорони, в той же час вони повинні бути впевнені в безпеці свого перебування в готелі. Охоронці не повинні доставляти дискомфорту в своє життя, не можуть бути нав’язливими, в той же час співробітники служби безпеки не повинні допускати протиправних дій і тримати все під контролем.

Оптимальним і надійним варіантом охорони об’єкта є поєднання технічної та фізичної охорони. Це допоможе вам досягти найвищого рівня безпеки. Перед підписанням договору на надання охоронних послуг фахівці охоронної фірми «Гарбіс»  детально вивчають об’єкт, аналізують можливі загрози, а також розробляють заходи щодо організації охорони об’єкта. При охороні периметра можна буде взяти під контроль всю територію підприємства.

Сучасні технічні системи безпеки разом з кваліфікованими співробітниками зможуть забезпечити повну безпеку. Охоронна компанія Garbis здатна забезпечити сучасний захист своїм клієнтам.  

Заказ и консультация

Понравились наши услуги или условия? Оставьте свой запрос, чтобы наш специалист смог оперативно отреагировать на ваше обращение и ответить на возможные вопросы


    Яка послуга вас зацікавила?    Call Now Button