Аудит безпеки на підприємстві

Від рівня організації безпеки безпосередньо залежить успішність і безперебійність роботи бізнесу. У сфері охорони регулярно з’являються і нові виклики і нові технічні засоби безпеки. А також можуть змінюватися охоронні заходи і вимоги до дій співробітників служби охорони. Оцінити поточний стан охоронного комплексу заходів, виявити слабкі місця фізичної та технічного захисту дозволяє професійний аудит безпеки об’єктів.

Гарбіс: технічна і фізична охорона підприємств у Києві та Ірпені
(067) 605-87-87

Аудит безпеки об’єкта поділяється на внутрішню оцінку і зовнішню. У першому випадку перевірка може бути виконана керівниками організації та залученими працівниками. Зовнішню експертизу вимагає професійної оцінки, тому її довіряють висококваліфікованим фахівцям охоронного підприємства.

Різновиди технічних засобів охорони

Технічні засоби, які використовуються при організації охорони будівель і споруд, спрямовані на попередження, виявлення та запобігання будь-яких загроз і протиправних дій. Сьогодні виробники технічних систем пропонують різні види пристроїв: електронні, електромеханічні, електромагнітні та ін.

Багато сучасних технічних засобів охорони зберігають працездатність навіть при перебоях з живленням і генеруванням перешкод зв’язку, оскільки перемикаються на додаткові канали. Завдяки цьому ризик несанкціонованого проникнення зводиться до мінімуму.

До технічних систем безпеки відносяться:

 • Різноманітні типи сигналізації;
 • СКД (системи контролю та управління доступом);
 • Пультова охорона, відеоспостереження;
 • Протипожежні системи;
 • Радіозв’язок, автотранспорт та інші допоміжні спецзасоби, що підвищують захист об’єкта.

Фахівці охоронного підприємства “Гарбіс” настійно рекомендують впроваджувати комплексні захисні системи, що представляють собою сукупність фізичної охорони об’єкта, використання технічних засобів і здійснення пропускного режиму на територію.

Ефективна система охорони будівель і споруд, що включає в себе різні методи забезпечення безпеки, має на увазі наявність:

 • особового складу,
 • технічної оснащеності,
 • приміщення для розміщення операторів відеоспостереження.

Тобто це комплексне задіяння фізичної та технічної, або пультової охорони. Такий захист вважається найбільш надійним, оскільки правильно підібраний комплекс заходів дозволяє досягти основних цілей щодо забезпечення безпеки будівель і споруд.

Способи, методи і засоби охорони підбираються виходячи з реально існуючих ризиків, які визначаються тільки після комплексного вивчення будівель і споруд фахівцями з охоронних систем.

Заказ и консультация

Понравились наши услуги или условия? Оставьте свой запрос, чтобы наш специалист смог оперативно отреагировать на ваше обращение и ответить на возможные вопросы


  Яка послуга вас зацікавила?  Call Now Button