Охорона квартири та будинку під час відпустки

Сьогодні в Україні через війну дальні подорожі стали дуже проблематичними. Але, навіть якщо ви збираєтеся провести відпустку в заміському будинку, неподалік від міста, в голову періодично приходять думки про безпеку своєї міської квартири. Можливо, я знову поїду в місто і перевірю, чи добре я зачинив замки чи вікна. Тим більше, що розмова з сусідом напередодні про те, як пограбували його знайомих.

Напередодні літа думка про відпустку все частіше охоплює нас, адже ми так довго чекали тепла в холодну пору року, і це дуже нас надихає. Як би ви хотіли провести свою відпустку? Так, вибір на даний момент небагатий, але завжди є варіанти ― відправитися в екстремальну подорож з рюкзаком на плечах, побачити нові місця, познайомитися з новими людьми. А якщо ви вільна жінка, то для вас відкриті далекі подорожі, незважаючи на труднощі, пов’язані з проїздом до аеропорту європейської країни.

Будь-який варіант чудовий, але слід врахувати, що без гарного настрою хорошого відпочинку не вийде. Особливо, якщо ви переживаєте за свій будинок. Так, насправді, ми стали менше довіряти банкам, і багато людей зберігають цінні речі та гроші вдома.

Таким чином, щоб отримати максимум задоволення від відпочинку, необхідно подбати про безпеку свого житла. Незаперечним фактом є те, що 70% крадіжок трапляються влітку, коли господарі тривалий час відсутні в місті.

«Гарбіс»: пультова охорона квартир і приватних будинків

Слід зазначити, що переживання з приводу квартири або приватного будинку приносять не тільки тривожні чутки про грабіжників і злодіїв. Загоряння електропроводки, прорив водопровідної труби можуть принести збитки, які можна порівняти з пограбуванням житла. Тому сучасні охоронні сигналізації включають в себе цілий комплекс датчиків, що відповідають за пожежну безпеку, витік газу і води.

Тобто, для того, щоб потурбуватися про збереження майна, встановіть охоронну сигналізацію, або віддалену охорону зі всіма можливими датчиками.

Якщо додати в пульт функцію відеоспостереження, то можна буде бачити, що відбувається в квартирі, коли ви перебуваєте далеко від неї. Це надає вам ще більше впевненості та зменшить тривожність. Цю функцію можна відключити спеціальним перемикачем, розташованим в прихованому місці. Це важливо для того, щоб вам не доводилося турбуватися про конфіденційність свого приватного життя.

Сучасні системи безпеки для дому досить просунуті, вимагають мінімальних зусиль при монтажі і швидко встановлюються. Установка охоронної сигналізації в квартирі ― вірне рішення.

У наш час надійна безпека та захищеність є запорукою спокійного життя та роботи. На ринку охоронних послуг представлено безліч підприємств, але лише одиниці можуть похвалитися як високим професіоналізмом співробітників, так і широким спектром послуг, що надаються. Агентство безпеки Garbis працює в сфері безпеки вже багато років, у нас висока швидкість реакції, новітнє обладнання та технології, навчені охоронці.

 

Заказ и консультация

Понравились наши услуги или условия? Оставьте свой запрос, чтобы наш специалист смог оперативно отреагировать на ваше обращение и ответить на возможные вопросы


    Яка послуга вас зацікавила?    Call Now Button