Використання дронів для охорони об’єктів

охорона дрон
охорона дрон

У недалекому минулому такі слова як “дрон” або “квадрокоптер”, викликали у нас зацікавленість. А зараз, у зв’язку з війною ми дуже часто чуємо і бачимо їх використання на полі бою, при чому доволі успішне. Безпілотні літальні апарати стали очами та зброєю могутнього українського війська. Дрон – це безпілотний літальний апарат (БПЛА) або проще кажучи безпілотник. Спочатку ці пристрої позиціонувалися як високотехнологічні іграшки для дітей і дорослих, проте виробники електронних пристроїв швидко зрозуміли величезний потенціал, закладений в цих іграшках, тому на даний час на ринок випускається величезна кількість безпілотників різного призначення. Якщо на дорн встановити відеокамеру, можна знімати шикарні види зі значної висоти; ця властивість виявилася дуже корисною для кіноіндустрії, для зйомки рекламних, презентаційних роликів і навіть для звичайних відеоблогерів. Вартість найбільш “просунутих” пристроїв може складати кількох десятків тисяч доларів, але масові пристрої коштують набагато дешевше.

Дрон як мобільна система відеоспостереження

Використання класичної фізичної охорони з часом буде відходити на другий план, так як вартість безпілотників буде поступово зменшуватись. От побачите – пройде зовсім небагато часу і відмінні характеристики дозволять масово замінити живих охоронців (особливо піші патрулі) автономними БПЛА. Вже тепер розроблені безпілотники, які мають вбудований GPS, завдяки якому вони здатні рухатися за заздалегідь складеним маршрутом, знімати все, що відбувається в області зору встановлених відеокамер на борту і в режимі реального часу передавати картинку зі своїх камер на робоче місце оператора відеоспостереження. Сьогодні дрони стали повноцінними системами відеоспостереження, тільки більш зручними. Квадрокоптери, завдяки мобільності вигідно доповнюють стаціонарні системи відеоспостереження.

охронні дрони

Політ може здійснюватися в будь-яких погодних умовах. Велика швидкість пересування, тиха робота, малопомітність – завдяки цим якостям дрони вже сьогодні застосовуються для охорони стратегічних підприємств і військових об’єктів. Аерозйомка важкодоступних місць, особливо дахів, робить авіа-охоронців незамінними помічниками в області патрулювання. За досить невелику кількість часу дрон може здійснити обліт всієї території, при цьому замінивши собою декілька піших патрулів. Набір унікальних характеристик робить квадрокоптери незамінними помічниками для охорони об’єктів, які мають велику площу території та протяжність.

Додаткове встановлення нічних камер з ІК-підсвічуванням або тепловізійних камер дає можливість квадрокоптеру вести повноцінну відеозйомку вночі та гарантовано виявляти порушників периметру.

Американські стартапери з Aptonomy спробували розробити спеціальну версію дрона для охорони – їх модель може самостійно заряджатися, оснащена відеокамерами, керованим прожектором і проблисковими маячками. Модель здатна вести повністю автономне спостереження, автоматично визначати порушників та повідомляти про про ці факти віддаленого оператора по радіоканалу.

дрон для охорони

Оператор в свою чергу може висловити порушнику усне попередження за допомогою встановленого на дроні гучномовця. Таким чином ми бачимо зростаючу тенденцію використання квадрокоптерів для охорони об’єктів і можна сказати: охоронні дрони – це безпечне майбутнє.

Заказ и консультация

Понравились наши услуги или условия? Оставьте свой запрос, чтобы наш специалист смог оперативно отреагировать на ваше обращение и ответить на возможные вопросы


    Какая услуга вас заинтересовала?    Call Now Button