Тривожна кнопка

Наші клиєнти

Навіщо потрібна тривожна кнопка?

Безпека – те, на що має право кожна людина, незалежно від віку та релігії. Але у безпеки є одна особливість – її потрібно підтримувати постійно. Важливо, щоб в будь-якій ситуації ви могли швидко себе захистити. Саме тому компанія Garbis розробила додаткову послугу – установка тривожної кнопки.

Головні причини вибору послуги тривожної кнопки:

 • Не завжди вдається самостійно вберегти себе і близьких від зловмисників або покликати на допомогу
 • Не у всіх ситуаціях можна зв’язатися з поліцією по телефону – смартфон не поруч чи немає можливості непомітно набрати номер
 • Якщо ви перебуваєте в приміщенні, а сигналізація відключена, тривожна кнопка допоможе миттєво викликати ГШР (група швидкого реагування)
 • Час – найважливіше, коли ви в небезпеці. Оперативна група приїжджає за 5-8 хвилин після надходження сигналу

Компанія Гарбіс пропонує монтаж кнопки тривожної сигналізації для вашого бізнесу (магазин, ресторан, офіс, підприємство) і будинку (квартира, приватний котедж). При натисканні відбувається миттєва передача сигналу в наш диспетчерський центр і прибуття групи швидкого реагування протягом 5-8 хвилин, яка допоможе впоратися з будь-якої конфліктної ситуацією.

Якщо це не стаціонарна, а персональна (GPS) охоронна тривожна кнопка у вигляді брелока, вона оснащена вбудованим трекингом для відстежування місцеположення в радіусі 5 метрів і поновлення даних кожні 10 секунд. Також можлива установка спеціального охоронного додатку на ваш смартфон разом з охоронним устаткуванням.

Наші оператори здійснюють цілодобову 24/7 диспетчеризацію всіх дзвінків, повідомляють клієнтів про інциденти які трапилися.

Диспетчерський центр

Відразу тисніть на кнопку тривожної сигналізації у Києві або іншому місті України. Сигнал тривоги протягом 0,5 секунд передається в диспетчерський центр.
Диспетчер моментально направляє за адресою ГШР. Середній час прибуття наряду – 5-8 хвилин.
Для максимальної безпеки людей та об'єктів

Ми пропонуємо:

Реагування на протязі секунд

Професійні групи швидкого реагування

Сервісне обслуговування систем

100% гарантія безпеки

Чому слід обрати саме нас?

01.
НАДІЙНІСТЬ
Надійність нашої компанії підтверджена великим досвідом роботи, європейськими сертифікатами, нагородами та, найважливіше, довірою наших клієнтів. Ми пропонуємо індивідуальний підхід для кожного клієнта.
ЦІЛОДОБОВИЙ МОНІТОРИНГ
.02
Фахівці диспетчерського центру миттєво реагують на спрацювання тривожної кнопки сигналізації будинку або підприємства, зв’язуються з групою швидкого реагування та контролюють вирішення виниклих проблем.
03.
ГАРАНТОВАНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються з установки кнопки тривожної сигналізації, безперебійній роботі обладнання.
ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ
.04
Негайне реагування, прибуття екіпажу охорони в перебігу декількох хвилин.

ВАРТІСТЬ ТРИВОЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Тривожна кнопка як частина охоронної сигналізації

Вартість абонплати:

150 грн/місяць

Кому доступна послуга: новим та постійним клієнтам Гарбіс, які вже встановили або планують встановити комплект охоронного обладнання для квартири або бізнесу в нашій компанії.

Окрема установка тривожної кнопки

Вартість абонплати:

500 грн/місяць

Кому доступна послуга: кожному бажаючому, хто хоче отримати додаткову оперативну захист.

Послуга може бути використана для квартири, приватного будинку, особистого користування (як брелок або додаток в смартфоні), а також в офісі і будь-якому підприємстві, незалежно від сфери діяльності.

G2

Часті питання

У будь-якій надзвичайній ситуації, коли під загрозою ваша особиста безпека, безпека ваших близьких або співробітників. Це може бути пограбування, напад, неадекватна поведінка відвідувачів.

Якщо є високий ризик загрози, рекомендуємо встановити охоронну сигналізацію і тривожну кнопку. Остання буде виступати важливим доповненням до пультової системи охорони. Також можна замовити кнопку-брелок, що зручно при персональному захисті або на об’єктах великої площі.

Головна мета сповіщувача тривоги – швидко викликати допомогу, коли пультова охорона відключена або відсутня. Наприклад, коли ви вдома. Сигнал в цьому випадку, як і в разі класичної сигналізації, моментально надходить до диспетчерського центру. ГШР прибуває за 5-8 хвилин.
Дротову – монтують в зоні найбільш частого перебування співробітників, щоб при настанні небезпеки персонал міг швидко і непомітно для зловмисника її натиснути. Зазвичай це місце роботи адміністратора, каса.

Індивідуальну (брелок) – дозволяє викликати ГШР з будь-якої точки на об’єкті. Можна завжди носити з собою і натиснути при настанні небезпечної ситуації. Відразу два варіанти захисту – обладнання тривожної кнопки стаціонарного типу і використання декількох брелоків.

Близько 1-2 годин. В цей термін наші фахівці змонтують обладнання, протестують систему і зроблять повний інструктаж по використанню обладнання.
Зв’яжіться з пультом охорони Гарбіс і назвіть кодове слово, своє прізвище. Дуже важливо попередити компанію про те, що ви хочете перевірити сигналізацію. Чи не вішаючи трубку, натисніть кнопку. Отримайте відповідь від диспетчера про надходження сигналу.

Компанія Garbis пропонує установку тривожної кнопки та сигналізації у Києві та інших містах України для приватних осіб, державних установ і різних видів підприємств.

 • Тривожна кнопка та охорона для школи. Обладнаємо пост охорони зі стаціонарним извещателем, монтуємо сигналізацію і, якщо необхідно, надаємо персональні кнопки-брелоки, які зручно носити з собою. Це важливий захід для захисту у дитячих освітніх установах: школах, дитячих садах, центрах розвитку.
 • Тривожна кнопка в офіс та бізнес-центр. Монтуємо на посту охорони, робочому місці персоналу, які працюють з клієнтами, або на стійці офіс-менеджера. Зона установки максимально непомітна і зручна для персоналу. Також додатково надаємо брелоки.
 • У магазин, супермаркет. Захист від пограбування, неадекватної поведінки клієнтів. Монтаж виконується на касі або під прилавком. Можливе додаткове надання брелоків безпеки.
 • Для фінансових установ. Банк, компанія з видачі кредитів та інша організація, яка щодня проводить фінансові операції на серйозні суми, повинна заздалегідь подбати про безпеку.
 • Тривожна кнопка в квартиру, приватний будинок. Може бути як окремим засобом захисту, так і доповненням до основної охоронної системи, коли вона відключена.

Вартість установки кнопки тривожної сигналізації – від 50 грн.

В абонплату входить обов’язкове техобслуговування. Це допомагає переконатися, що у необхідний момент кнопка тривоги обов’язково спрацює. Фахівці Гарбіс перевіряють загальну роботу системи та її окремих елементів. Якщо потрібно – замінюють акумулятор, оновлюють інструкції по користуванню сигналізацією.

Переваги співпраці з Garbis

 • Швидке реагування без затримок. Прибуття за 5-8 хвилин – не просто рекламний слоган. Це реальний час, за яке ГШР прибуває на об’єкт, що охороняється. Ми є моніторинговим центром з можливістю направляти групи швидкого реагування різних охоронних агентств, екіпажі яких знаходяться найближче до охоронюваного об’єкту. Тому ми прибуваємо на виклик першими.
 • Рівнозначний і якісний сервіс. Ми працюємо за стандартами якості, підтвердженим європейськими сертифікатами. Це означає, що ми не зловживаємо довірою клієнтів, і всі наші замовники отримують рівнозначний сервіс високого рівня.
 • Для клієнтів Garbis – дешевше. Вартість установки тривожної кнопки для клієнтів компанії Гарбіс, у яких вже є наша охоронна сигналізація, значно знижена. Вибирайте відразу охоронну сигналізацію і кнопку тривоги для максимальної безпеки вашого будинку, сім’ї, бізнесу і персоналу.

Задайте свої питання про охоронну та тривожну сигналізацію нашому менеджеру, ми запропонуємо найкращий варіант захисту під ваші вимоги.

РЕАЛЬНІ ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Что о нас говорят

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ!

Заповніть форму і наші консультанти обов’зко з вами зв’яжуться!
Також Ви можете отримати консультацію за телефонами:
044-502-46-98(99), 063-605-87-87,
067-605-87-87 (Viber, WhatsApp)