Пожежна сигналізація

Наші клієнти

Чому вам варто встановити пожежну сигналізацію?

У сучасному світі пожежна безпека офісних, торгових, культурно-розважальних майданчиків, місць масового скупчення людей заслуговує максимальної уваги і вимагає обов’язкового впровадження.

 • Для безпеки бізнесу. Установка пожежної сигналізації у Києві та Україні, систем оповіщення та управління евакуацією людей при пожежах, автоматичного пожежогасіння, димовидалення та іншого обладнання на об’єктах, які використовуються в комерційних цілях (офіси, магазини, кафе і ресторани, підприємства, торгово-розважальні центри та ін. ), є важливим заходом щодо забезпечення протипожежної безпеки та захисту життя людей.
 • Для захисту сім’ї та власного будинку. Статистика показує, що понад 50% загорянь відбувається у житловому секторі. Монтаж пожежної сигналізації обов’язково потрібен у випадках, якщо у вас зберігаються матеріальні цінності; ви часто відсутні вдома; в квартирі проживають люди похилого віку або діти (які часто залишаються без батьків); ваші сусіди зловживають алкоголем, гріються газом або займаються надомним виробництвом; житло розташоване над комерційним приміщенням.

Дуже важливо правильно підібрати обладнання, визначити його кількість та місце установки, так як від цього залежить найдорожче – життя людей.

Тип протипожежної системи та необхідну кількість сповіщувачів визначає наш компетентний інженер – ваш технічний консультант.

Попередньо співробітник компанії ретельно вивчає об’єкт, створюється робочий проект, який узгоджується у органах будівельно-технічної експертизи України. Монтаж та обслуговування пожежної сигналізації у Києві та інших містах здійснюють профільні фахівці, які мають відповідні сертифікати та постійно підвищують рівень професіоналізму. Це надає вам впевненість у своїй безпеці та безпеці своїх близьких.

Пожежна безпека включає в себе:

Допомагають запобігти загорянню на стадії виникнення вогню за допомогою виявлення загоряння та його подальше усунення. Основні завдання: виявлення, локалізація, запобігання поширенню та гасіння загоряння.

Перелік систем запобігання пожежі:

 • системи автоматичного пожежогасіння (газові, порошкові, водяні, пінні, водо-пінні, аерозольні, комбіновані);
 • системи димовидалення;
 • вогнезахист конструкцій (обробка матеріалами, які підвищують вогнестійкість);
 • блискавкозахист.
Установка протипожежної системи дає можливість запобігти або мінімізувати збиток для життя та здоров’я людей, уберегти приміщення та матеріальні цінності.

Набір автоматичних датчиків та виконавчих пристроїв, які передають сигнал небезпеки на контрольну панель. Остання включає сирену та відправляє повідомлення про тривогу на головний пульт Гарбіс.

Датчики, якими комплектується пожежна сигналізація при монтажі та установці:

 • димові – спрацьовують при появі диму;
 • теплові – реагують на різке підвищення температури у приміщенні;
 • датчики полум’я – виявляють місце горіння / тління;
 • комбіновані – одночасно визначають появу диму та вогню.
В цілому попереджуючі системи складаються з таких елементів:
 • пожежна сигналізація (сповіщувачі, приймально-контрольні прилади та передавальні пристрої);
 • пожежне сповіщення (світлові, звукові та мовні оповіщувачі, блок управління).

Датчики передають дані на приймально-контрольний прилад та відправляють тривожне повідомлення клієнту та на цілодобовий пульт моніторингу. Спеціаліст негайно реагує на надходження сигналів про виникнення пожежі – направляє групу швидкого реагування, наряд оперативно-рятувальної служби МНС.

Моніторинговий центр постійно спостерігає за станом об’єкта та повністю контролює стан системи та можливі несправності. Обслуговування охоронно-пожежної сигналізації виконується 1 раз на місяць на обов’язковій основі.

Для максимальної ефективності пожежної безпеки людей та об'єктів

Ми пропонуємо:

проектування всіх видів систем пожежної безпеки

пожежний моніторинг

негайне реагування

страхування від пожежі та стихійних лих

Чому слід обрати саме нас?

01.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Досконале знання предмета і величезний досвід впровадження.
КОНТРОЛЬ 24/7
.02
Цілодобовий контроль диспетчерською службою за станом об’єктів.
03.
ОПЕРАТИВНІСТЬ
Оперативне реагування ГШР (груп швидкого реагування) і рятувальників МНС.
ВСЕ ВКЛЮЧЕНО
.04
Повний спектр послуг: від експертизи та проектування до впевненості в безпеці об’єкта / майна.

Вартість послуг пожежного (пультового) моніторингу

БАЗОВЫЙ КОМПЛЕКТ

Вартість абонентської плати пожежного (пультового) моніторингу:

400 грн/місяць

Завдання:

 • Виявити ознаки загоряння на стадії виникнення
 • Сповістити людей, які перебувають на об’єкті, та диспетчерський центр

Система пожежної сигналізації оперативно сповіщає людей про необхідність евакуації, за рахунок чого відвертає загрозу здоров’ю людей, а також матеріальний збиток майну.

Що входить в пакет послуг: цілодобовий контроль за станом об’єкта (будинку / квартири / офісу / складу / магазину / іншого приміщення), в разі виникнення пожежі – виїзд групи швидкого реагування, ДСНС.

Компанія Garbis відповідає за високу якість встановленого обладнання. При виході з ладу будь-якої складової системи співробітник диспетчерського центру отримає відповідне повідомлення. Це дозволяє своєчасно усувати несправності в системі.

Монтаж та установка пожежної сигналізації може здійснюватися одночасно з впровадженням систем активного пожежогасіння. Це забезпечить не тільки можливість здійснення запобіжних заходів, а й дозволить локалізувати місце загоряння, знизити збитки можливих наслідків від пожежі. Вартість систем пожежогасіння залежить від площі та цільового призначення об’єкта, а також обраної системи. За більш детальною консультацією звертайтеся до наших компетентних фахівців.

G21

Часті питання

В Києві або іншому місті України протипожежна система допоможе забезпечити безпеку в комерційних та нежитлових приміщеннях: офісах, магазинах, на складах, у виробничих частинах, медустановах та на інших подібних об’єктах.
Теплові – на різку зміну температурного режиму в приміщенні.

Димові – на появу диму.

Датчик полум’я – на горіння / тління.

Є два способи: натиснути ручний пожежний сповіщувач і тим самим запустити систему оповіщення або відправити з контрольною панелі сигнал пожежі. Або виконати перевірку за допомогою компетентного співробітника нашої компанії, використовуючи імітатор тепла та диму. Спеціалісти компанії Гарбіс перевіряють систему при установці та обслуговуванні пожежної сигналізації.
При спрацьовуванні системи безпеки на об’єкт виїжджають наряди ГШР та ДСНС, підготовлені до надзвичайних ситуацій, які готові надати будь-яку посильну допомогу.
Інтеграція двох систем дає можливість убезпечити життя людей та збереження майна.

Під час установки пожежної та охоронної сигналізації фахівці компанії Гарбіс дотримуються всіх технічніх норм та регламенти, керуються чинним законодавством у сфері техногенної безпеки.

РЕАЛЬНІ ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Що про нас говорять

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ!

Заповніть форму і наші консультанти обов’зко з вами зв’яжуться!
Також Ви можете отримати консультацію за телефонами:
044-502-46-98(99), 063-605-87-87,
067-605-87-87 (Viber, WhatsApp)