Охорона офісу

Наші клієнти

Для чого потрібна сигналізація в офіс?

Послуга “Охорона офісу” від Гарбіс створена, щоб захищати людей і матеріальні цінності від протиправних дій зловмисників та надзвичайних ситуацій.

Охоронна сигналізація запобігає незаконному проникненню у приміщення в неробочий час. Фахівці Garbis монтують передові охоронні системи і підключають їх до диспетчерського центру.

Тривожна кнопка дозволяє миттєво викликати допомогу при виникненні надзвичайної ситуації. Група швидкого реагування прибуває протягом 5-8 хвилин.

Фізохрана і контроль доступу допомагають налагодити пропускний режим і гарантувати безпеку ще до прибуття оперативної групи.

Відеоспостереження – додаткова система безпеки, призначена для візуального контролю або автоматичного аналізу того, що відбувається на території офісу.

Пожежна сигналізація повідомляє про спалах, передає сигнал для виклику МНС, а система пожежогасіння здатна запобігти або загасити пожежу на стадії загоряння.

Якщо мова йде про безпеку ваших співробітників і матеріальних / інтелектуальних цінностей, ми рекомендуємо комплексний захист. Вибирайте повний спектр послуг охорони офісу і уникайте небезпечних ситуацій.

Чому слід обрати саме нас?

01.
НАДІЙНІСТЬ
Охоронному агентству Garbis можна довірити свою безпеку. Підтвердження цьому – бездоганна репутація, великий досвід і антикорупційний сертифікат європейського зразка.
ОПЕРАТИВНІСТЬ
.04
Диспетчерський центр направляє на виклик групи швидкого реагування (ГШР) різних охоронних фірм, які охороняють офіси Києва. Тому наші клієнти гарантовано отримують оперативну допомогу.
03.
МОНІТОРИНГ 24/7
Ваша компанія під захистом цілодобово, у будні та вихідні. Моніторинг за станом приміщення веде диспетчерський центр в режимі 24/7. Зберігайте спокій – будь-яка проблема з вашою безпекою буде вирішена водночас.
ВИГІДНА ВАРТІСТЬ
.02
Завдяки багаторічній роботі з постачальниками кращого обладнання для охорони офісу, вартість систем безпеки для клієнтів Garbis знижена. Одночасно якість залишається на гідному рівні.

Як це працює?

 • Подайте заявку. Онлайн через форму на цій сторінці, а також через Viber, WhatsApp, Telegram або номер телефону, вказаний на сайті.
  Виберіть послугу. Ми рекомендуємо комплексний підхід до охорони офісних приміщень і допомагаємо підібрати найбільш оптимальні системи безпеки.
  Організуйте аудит. По вашому дзвінку фахівці Garbis перевірять об’єкт, щоб підібрати найбільш ефективні охоронні послуги для офісу.
  Укладіть договір. Підписуємо з вами договір для цілодобового захисту вашої компанії.
  Отримайте захист. Ми можемо підключити ваше підприємство всього за 1 день. Встановимо сигналізацію в офіс у Києві або іншому місті, підключимо до диспетчерського центру.
  Керуйте онлайн. Перевіряйте статус об’єкта з будь-якої точки світу за допомогою смартфона і підключеного інтернету.
  Викликайте оперативну групу. При будь-яких небезпечних ситуаціях група швидкого реагування у вас вже через 5-8 хвилин.
  Будьте спокійні. Гарбіс оберігає вас 365 днів в році, 24/7. Гарантія безпеки!
G21
Ми знаємо про безпеку все!

Послуги з охорони офісу

Установка охоронної та тревожної сигналізації

Розробка та установка систем безпеки, підключення до диспетчерського центру.

Додаткові можливості: розміщення стаціонарної тривожної кнопки та / або автономної кнопки-брелока (як в комплексі з системою безпеки, так і окремо), відеоспостереження, здійснення контролю доступом.

Як працює охоронна сигналізація офісу у Києві та Україні:

 • запобігає проникненню зловмисника;
 • при зломі – передає сигнал клієнту і в диспетчерський центр;
 • подає звуковий сигнал, що ускладнює втечу злочинця;
 • оперативне прибуття ГШР (групи швидкого реагування) дозволяє зловити зловмисника.

Контроль доступу ускладнює проникнення на об’єкт, а система відеоспостереження допомагає ідентифікувати злочинця. Тривожна кнопка дає можливість непомітно викликати допомогу.

Установка пожежної сигналізації та систем пожежогасіння

Індивідуальний пакет послуг для кожного об’єкта, в залежності від площі, кількості приміщень, поверховості та інших факторів. Проводимо установку пожежного обладнання для охорони офісу: сигналізації, ручного сповіщувача, датчиків сигналізації і систем пожежогасіння.

Як допомагає пожежна сигналізація і моніторинг:

 • повідомляє про спалах;
 • передає сигнал для виклику МНС.

Послуга пожежного моніторингу включає в себе контроль за пожежною безпекою в офісних приміщеннях. При загорянні і спрацьовуванні датчиків відповідний сигнал надходить власнику об’єкта і на наш диспетчерський пульт. Диспетчер викликає МНС і медиків. Також фахівці відстежують стан датчиків. Якщо який-небудь елемент не функціонує належним чином, виконується оперативний ремонт.

Фізична охорона офісів у Києві та інших містах України – це комплекс заходів для забезпечення захисту життя та здоров’я співробітників та збереження майна. Технічні системи із залученням кваліфікованих охоронців дають найкращий результат.

Як допомагає фізична охорона офісів:

 • дає можливість організувати пропускний режим;
 • знижує ризик несанкціонованого проникнення;
 • мінімізує ймовірність крадіжок та порушення порядку;
 • забезпечує конфіденційність;
 • допомагає уникнути корпоративного шпигунства.

Підбираємо штат охоронців для офісних приміщень різних площ, надаємо послуги безпеки масових заходів, супроводження вантажів, особистого охоронця.

Встановлені камери відеоспостереження дозволяють в разі порушення закону – ідентифікувати зловмисника.

Відеоспостереження виконує дві функції:

 • упереджувальна – ускладнює непомітне проникнення на територію об’єкта;
 • ідентифікація – виявлення і фіксація неправомірних дій, ідентифікація порушників.

Охоронне агентство Garbis за запитом клієнта виконує обстеження об’єкта для визначення місць оптимального розташування камер відеоспостереження, щоб максимально перекрити необхідний периметр і виключити мертві зони.

Скільки коштує поставити сигналізацію в офіс?

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ЗАХИСТУ ОФІСА

Устаткування + монтаж + підключення:

від 4500 грн

Ціна залежить від площі, поверху, на якому розташовано офісне приміщення, кількості незахищених локацій і інших параметрів. Фахівці підбирають охоронну систему в залежності від вимог клієнта і після аналізу об’єкта.

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ЗАХИСТУ ОФІСА

Абонентська плата за послуги технічної охорони

від 500 грн/місяць

У вартість входить: моніторинг 24/7, при спрацьовуванні сигналізації – виїзд групи швидкого реагування.

Дополнительно: абонплата по тревожной кнопке — 150 грн / месяц

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ЗАХИСТУ ОФІСА

Абонплата пожежного моніторингу

від 400 грн/місяць

У вартість входить: цілодобовий моніторинг, при задимленні або пожежі – виїзд ГШР, нарядів МНС.

Переключення з іншого охоронного агентства охорони бізнесу та офісів у Києві та Україні та / або при наявності у клієнта обладнання – підключення до нашого пульта безкоштовно.

Гарантированная скидка по смете вашей прошлой охранной компании.

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ЗАХИСТУ ОФІСА

Стоимость услуги

індивідуально

Ціна на охорону офісів за допомогою співробітників компанії Гарбіс розраховується персонально для кожного клієнта.

Вартість залежить від місця розташування і виду діяльності компанії, режиму роботи і критеріїв, які висуваються до охоронців та інших факторів.

Захист від проникнення

Монтаж систем

Виїзд групи реагування

Цілодобовий моніторинг

Часті питання
Це комплекс послуг, який включає декілька напрямків: установку систем безпеки, пультовий моніторинг, тривожну кнопку, пожежну сигналізацію відеоспостереження, системи контролю доступу та фізичну охорону.

Для визначення оптимального набору послуг під ваші потреби зв’яжіться з компетентним фахівцем компанії Garbis.

Перед тим як покинути офісне приміщення, активуйте систему сигналізації шляхом введення персонального коду на охоронної клавіатурі. З даного моменту за безпеку відповідає наш диспетчерський центр. Якщо спрацює сигналізація, диспетчер направить групу швидкого реагування.
Середній час приїзду ГБР в районному центрі – 5 хвилин. В обласному центрі – до 8 хвилин. Точний час залежить від місця розташування об’єкта.
Для цього у нас передбачена установка тривожної кнопки, яку можна непомітно натиснути при протиправних діях зловмисника.

Також ви можете вибрати послугу фізичної охорони офісів. Ціна обговорюється індивідуально.

Так, ви можете вибрати оптимальну конфігурацію, щоб удосконалити, доповнити або замінити поточну систему. Наприклад, встановити додаткові датчики, відеоспостереження або замовити тривожну кнопку-брелок.
У компанії Гарбіс розроблений чіткий план організації безпеки на підприємстві. Це комплекс обов’язкових заходів, що включає аналіз об’єкта для виявлення найбільш серйозних загроз, монтаж обладнання та підключення до охоронного пульта.

Точний план дій дозволяє організувати охорону протягом 1 дня.

НЕ ПІДХОДИТЬ БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ?

Надішліть заявку і наші фахівці запропонують вам індивідуальне рішення.

Або скористайтесь калькулятором та зберіть комплект самостійно.

Офіс – це приміщення з дорогим обладнанням, фінансовими та юридичними документами та штатом співробітників. Дуже важливо забезпечити безпеку людей і збереження майна. Компанія Гарбіс допомагає забезпечити комплексний захист офісних приміщень:

 • контрольно-пропускний режим;
 • технічний контроль за безпекою;
 • пожежний моніторинг;
 • забезпечення правопорядку в офісній будівлі.

Контроль доступу допомагає відслідковувати відвідувачів і запобігти проникненню небажаних осіб, зберегти конфіденційність. Додатково він забезпечує облік робочого часу співробітників.

Відеоспостереження – важливе доповнення до охоронної системи в офіс у Києві або іншому місті України при великому потоці людей. Також камери, встановлені в офісній будівлі, дозволяють дисциплінувати співробітників, упереджувати конфліктні ситуації, запобігати крадіжки.

Пультова охорона офісів – сигналізація, що складається з датчиків руху, відкривання дверей та розбиття скла. За спрацюванням системи стежить диспетчерський центр в режимі 24/7 та, в разі проникнення, відправляє групу швидкого реагування. Власник або орендар офісного приміщення теж отримують повідомлення на смартфон. Ми працюємо тільки з сертифікованими постачальниками обладнання. Тому ви можете бути впевнені в надійності встановленої охоронної системи.

Аудит безпеки – перший крок до захисту об’єкта

Щоб гарантувати безпеку співробітників та збереження матеріальних цінностей, потрібно врахувати всі чинники і особливості компанії. Саме тому першим кроком завжди є проведення аудиту захищеності офісного приміщення. Що ми аналізуємо:

 • можливі місця проникнення,
 • потенційні загрози,
 • количество сотрудников,
 • робочий графік,
 • матеріальні цінності.

За результатами аудиту фахівці Garbis розробляють індивідуальний план захисту, який може включати кілька пунктів: установку охоронної сигналізації в офіс у Києві, системи контролю доступу, тривожної кнопки, монтаж камер відеоспостереження. Також ми визначаємо необхідну кількість охоронних постів і число співробітників для забезпечення повної безпеки.

Аудит безпеки дозволяє визначиться з вибором ефективного охоронного комплексу.

Переваги співпраці з компанією Гарбіс

 • Тисячі об’єктів під нашим захистом. Компанії Garbis довіряють українські та міжнародні підприємства, серед яких: ПриватБанк, Фармак, Київський метрополітен, Моршинська, Макдональдс та інші відомі компанії.
 • Професіоналізм, підтверджений ліцензією. Моніторинг – цілодобово, без вихідних і свят. Час передачі сигналу тривоги від диспетчера до групи швидкого реагування – до 15 секунд. Прибуття ГШР на місце – 5-8 хвилин.
 • Антикорупційний сертифікат. Компанія Гарбіс не зловживає довірою своїх клієнтів. Кожен наш замовник отримує рівнозначний і якісний сервіс. Гідний рівень послуг підтверджено антикорупційним сертифікатом європейського зразка.
 • Установка охоронної сигналізації у Києві в офісі за 1 день. Фахівцям потрібно всього кілька годин, щоб змонтувати і підключити обладнання, провести інструктаж.
 • Отримуйте повідомлення на свій смартфон. Відстежуйте стан об’єкта з будь-якої точки світу. При спрацьовуванні сигналізації вам прийде повідомлення на телефон.

Якщо вам потрібна комплексна охорона офісу – охоронна сигналізація, тривожна кнопка, відеоспостереження, фізохрана і т. д. – звертайтеся в компанію з повним набором послуг і великим досвідом роботи з великими підприємствами.

Garbis не підведе! Залишайте онлайн-заявку і розкажіть нам про свої вимоги до безпеки вашого об’єкта.

РЕАЛЬНІ ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Що про нас кажуть
ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ!

Заповніть форму і наші консультанти обов’зко з вами зв’яжуться!
Також Ви можете отримати консультацію за телефонами:
044-502-46-98(99), 063-605-87-87,
067-605-87-87 (Viber, WhatsApp)