Фізична охорона

Наші клієнти

Навіщо потрібна фізична охорона?

Послуги фізичної охорони включають в себе комплекс спеціалізованих заходів, спрямованих на забезпечення безпеки працюючого персоналу на об’єкті, захист його здоров’я та життя, збереження матеріально-технічних ресурсів. Сучасні технічні системи спостереження в поєднанні з фізичною охороною об’єктів дають найкращий результат.

Особистий охоронець в Києві – це найкраща альтернатива для ділових людей, бізнесменів, підприємців і тих, хто побоюється за своє життя та життя своїх близьких. Крім цього, компанія Гарбіс пропонує підбір і забезпечення охорони підприємств усіх форм власності професійними співробітниками, дотримання безпеки на масових заходах та супровід вантажів по всій Україні.

Наше завдання – надавати послуги високої якості. Для цього ми розробили чітку систему фізичної охорони об’єктів у Києві та Україні:

 • Оптимізація роботи. Керівник силового блоку регулярно проводить інструктажі та навчання охоронців. Це дозволяє оптимізувати процес, уникнути можливих ускладнень в непередбачуваній ситуації.
 • Швидкий зв’язок зі штабом. Клієнт може встановити на свій смартфон програму відстеження місця перебування кожного бійця, а також з її допомогою моментально зв’язуватися з нашим диспетчерським центром.
 • Посилення захисту на об’єкті. У складних ситуаціях ви можете запросити підкріплення, яке прибуде максимум за 8 хвилин.
 • Контроль за роботою бійців. Вам не потрібно самостійно перевіряти, чи не сплять охоронці в нічний час. Ми проводимо постійні перевірки та складаємо звіти, які передаємо вам.
 • Заміна фахівця. Якщо хтось із членів команди вас не влаштовує (з будь-яких причин), ми замінюємо його на іншого охоронця, відповідного до ваших нових вимог.

Все це дозволяє налагодити ефективний пропускний режим і організувати максимальну безпеку на території. Присутність професійної фізичної охорони на об’єкті знижує ризик скоєння злочинів, допомагає зберегти конфіденційність та недоторканність. Ви можете уникнути таких ситуацій, як:

 • несанкціоноване проникнення;
 • крадіжка матеріальних цінностей;
 • порушення порядку;
 • корпоративне шпигунство.

Garbis – це комплексний захист, що включає цілодобове спостереження, пожежну безпеку, диспетчерську службу, групи швидкого реагування. Все це підсилює фізичну охорону об’єктів та підприємств у Києві.

Як це працює?

check-box
bruce-lee
incomes45
contract
policeman (1)

Чому варто замовити фізичну охорону саме в ГАРБІС?

У кожного співробітника агентства є державна ліцензія

Наші охоронці регулярно проходять курси підвищення кваліфікації

Всі співробітники перебувають у відмінній фізичній та психологічній формі

Здатні надати першу медичну допомогу в критичній ситуації

Наші переваги

01.
Професіоналізм
Сертифікований центр підготовки. Сучасні методики охорони великих об’єктів у Києві та Україні.
Індивідуальний підхід
.02
Індивідуальні концепції дотримання безпеки для кожного клієнта, об’єкта.
03.
Контроль якості
Цілодобовий контроль якості несення служби. Звітність по наданню послуг фізичної охорони об’єкта, GPS-моніторинг пересування охоронця, контроль несення служби онлайн.
Персональний вибір
.04
Можливість вибору охоронців, які відповідають певним критеріям.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ФІЗИЧНОЇ ОХОРОНИ

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ОХОРОНИ

Фізична охорона – послуга індивідуальна. Тому її вартість розраховується персонально під клієнта.

Ціни на фізичну охорону формуються в залежності від наступних факторів:

 • критерії до охоронців: вік, підготовка, функціонал;
 • місце розташування об’єкта;
 • необхідний режим роботи охоронців;
 • для компаній – вид діяльності;
 • необхідність в установці додаткового обладнання;
 • інші особливості.

Окремо обумовлюються побажання по комплектації спецзасобами, фізичній підготовці, віком охоронців.

Головний принцип компанії Garbis – розумна ціна. Ми зберігаємо баланс між високою якістю послуг фізичної охорони об’єктів і вартістю.

G2

Часто запитують

У компанії Гарбіс розроблена спеціальна система підбору кадрів, є свій сертифікований центр підготовки. Тестування включає перевірку фізичного та психологічного стану кандидата, професійних навичок. Обов’язкова перевірка на наявність судимості, шкідливих звичок.

Після прийому на роботу виконується регулярний моніторинг поведінки співробітника, рівня виконання професійних обов’язків.

Загальна фізична та тактична підготовка тілоохоронців та охоронців нашого агентства знаходиться на високому рівні. Вони мають досвід вирішення небезпечних ситуацій, мають навички застосування спецзасобів та володіють різними видами силових єдиноборств.
Вибір спецзасобів обговорюється з клієнтом індивідуально. Дізнайтеся, які варіанти ми можемо запропонувати в залежності від вашої ситуації і вимог.
Залежно від площі та особливостей об’єкта, рівня загрози, завдань, які ви плануєте покласти на фахівців.

Для визначення оптимальної кількості охоронців ми виконуємо аналіз території або обговорюємо ситуацію, що склалася з особою, яка потребує захисту. Щоб отримати висновок експертів безпеки, залиште замовлення на сайті або зв’яжіться з нами за телефонами: 044-502-46-98 (99), 067-605-87-87.

У нас розроблений індивідуальний сервіс для кожного клієнта. Ми завжди йдемо назустріч замовнику, враховуємо його думку. Тому якщо ви захочете змінити співробітника (з особистих або професійних причин), ми підберемо йому заміну в найкоротші терміни.
У компанії Garbis є постійно діючий резерв охоронців, який в будь-який момент може виїхати на об’єкт для підвищення безпеки. Також за викликом на диспетчерський пульт прибуває група швидкого реагування.

Garbis – професійна фізична охорона в Україні

Будь-яке майно, що має вартість, вимагає захисту. Фахівці компанії Гарбіс беруть на себе організацію фізичної охорони об’єкта, включаючи створення пропускного режиму, охорону території, збереження майна та цілодобове вирішення питань безпеки.

Наші послуги:

 • Для приватних осіб – фізична охорона об’єктів: будинку у Києві та інших містах України, квартири, дачі, котеджу та прилеглої території.
 • Для бізнесменів – організація безпеки підприємств, офісів, будівельних майданчиків, складів, магазинів.

Ми цілодобово стежимо за ситуацією на території, запобігаючи різним видам загроз: незаконне проникнення, крадіжки, порушення безпеки, аварійні ситуації.

Фізична охорона підприємств та житлового сектора

Наші послуги:

 • здійснення охорони території;
 • забезпечення збереження майна;
 • організація контрольно-пропускного режиму, особистої безпеки співробітників і бізнес-процесів.

Особистий охоронець

Захист приватних та посадових осіб забезпечують найдосвідченіші фахівці, які:

 • мають високу тактичну та фізичну підготовку;
 • володіють хорошими інтелектуальними здібностями, швидкістю прийняття рішень в стресових ситуаціях;
 • пройшли психологічного тестування, морально стійкі, без шкідливих звичок.

Ви можете скористатися послугами фізичної охорони у Києві та Україні, навіть якщо охоронець потрібен всього на кілька днів.

Безпека та порядок на масових заходах

Концерт, виставка, презентація, корпоратив – масові заходи потребують дотримання безпеки.

Ми організовуємо контрольно-пропускний режим і гарантуємо захист організаторів і гостей. При розробці стратегії враховуємо специфіку події, місце проведення, кількість запрошених та інші фактори.

Супровід вантажів

У нас є розроблена система контролю безпеки при перевезенні цінностей:

 • гарантуємо збереження майна;
 • є сценарій дій у разі небезпеки;
 • сповіщаємо клієнта про стан вантажу;
 • забезпечуємо конфіденційність.

Необхідний захист? Ми можемо оперативно взяти об’єкт під охорону – один ваш дзвінок, і ви та ваш бізнес в безпеці.

РЕАЛЬНІ ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Що про нас говорять

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ!

Заповніть форму і наші консультанти обов’зко з вами зв’яжуться!
Також Ви можете отримати консультацію за телефонами:
044-502-46-98(99), 063-605-87-87,
067-605-87-87 (Viber, WhatsApp)