Охорона квартир

Наші клієнти

Навіщо потрібна сигналізація у квартирі?

Монтаж сигналізації в квартирі – ефективний спосіб запобігти крадіжці. Більшість злочинців не стане ризикувати, проникаючи на об’єкт, що охороняється.

Захист від злому допоможе вберегти майно і забезпечить вашу безпеку. Спеціальні датчики реагують на рух, розбиття вікон, удари, відкриття дверей. Для додаткової охорони квартир встановлюються камери відеоспостереження, сирена.

Протипожежна система повідомить про появу вогню, задимлення, концентрації чадного газу. Допоможе локалізувати загоряння або навіть частково загасити полум’я. Сигнал надходить до диспетчерського центру Гарбіс, і оператор направляє наряд реагування та пожежну службу.

Захист від затоплення миттєво виявляє протікання в системі водопостачання та опалення, дозволяючи запобігти псуванню майна – вашого та сусідського.

Вибирайте окремі системи безпеки або універсальну охоронну сигналізацію в квартиру, яка складається з датчиків реагування на всі небезпечні ситуації – від незаконного проникнення до протікання води.

Як це працює?

 • Проста подача заявки. Якщо вам потрібна охорона квартири, заповніть просту форму зворотнього зв’язку на цій сторінці або зв’яжіться з нами по телефону для обговорення деталей.
 • Вибір обладнання. Спеціаліст порадить, який тип охоронної системи вибрати, в залежності від параметрів квартири і ваших побажань.
 • Перевірка об’єкта. Ми аналізуємо ваше житло, виявляємо найбільш незахищені місця, щоб запропонувати найбільш ефективну систему безпеки.
 • Підписання договору. Після узгодження всіх питань укладаємо з вами договір на монтаж устаткування і цілодобову охорону для квартири.
 • Підключення за 2-3 години. Монтуємо систему безпеки, показуємо її роботу і вчимо користуватися нею всіх домочадців.
 • Управління через інтернет. Перевіряти, включена або виключена сигналізація в квартирі в Києві, можна з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-кабінету, доступного тільки вам.
 • Група швидкого реагування (ГШР) у вас вдома за 5 хвилин. При спрацюванні датчиків система охорони квартири автоматично подає сигнал, до вас прибуває група швидкого реагування.
 • Цілодобовий захист. Оберігаємо ваше житло від зловмисників 24 години на добу, 365 днів у році. Без перерв і вихідних.
G21
Ми знаємо про безпеку усе!

Послуги по охороні квартири

Монтаж тревожної та охоронної сигналізації квартири

Забезпечуємо проектування і монтаж системи безпеки з підключенням до пульту охорони. Послуга передбачає установку сигналізації (охоронної та пожежної), контроль доступу і відеоспостереження.

Як працює сигналізація квартири у Києві:

 • запобігає незаконному проникненню;
 • якщо злом стався, повідомляє про це на пульт охорони та господарів житла;
 • подає звуковий сигнал, який ускладнює непомітну втечу зловмисника;
 • допомагає схопити злочинця завдяки швидкому приїзду ГШР.

Система охорони для квартири має захист від помилкових спрацьовувань і допомагає визначити точне місце проникнення. Компанія Garbis відповідає за цілодобову працездатність системи та здійснення дзвінків. Раз в 3 місяці проводиться обов’язкова перевірка обладнання і, якщо необхідно, виконується сервісне обслуговування.

Монтаж пожежної сигналізації та пожежний моніторинг

Готуємо індивідуальний пакет, з огляду на тип і площу приміщення, кількість кімнат і інші особливості. Потім фахівці проводять монтаж устаткування, включаючи установку сканерів і датчиків пожежі.

Навіщо потрібна пожежна сигналізація у квартиру:

 • Попереджає про спалах в приміщенні
 • Може запобігти або загасити невелику пожежу
 • Подає сигнал для швидкого виклику МНС

Система пожежної сигналізації для квартири може складатися з датчиків диму і появи вогню в приміщенні, звукової сигналізації, системи автоматичного пожежогасіння та інших комплектуючих.

За пожежною безпекою цілодобово стежать оператори. Вони моніторять стан датчиків і при спрацьовуванні направляють в вашу квартиру пожежних, медиків і рятувальників.

Монтаж та сервісне обслуговування охоронної системи

Перший і обов’язковий етап нашого співробітництва – вибір обладнання та інженерно-монтажні роботи. Завдання фахівців компанії Garbis – встановити сигналізацію в квартиру в Києві, виконати пуско-налагоджувальні роботи і провести для вас і ваших рідних навчання по використанню системи. До загального пакет послуг вже включено обов’язкове сервісне обслуговування обладнання кожні три місяці.

Повний перелік робіт по монтажу та техпідтримці:

 • Підбір системи охорони в квартиру в залежності від особливостей апартаментів, бюджету і побажань
 • Вивчення об’єкта і підбір оптимальної комплексної системи безпеки
 • Монтаж і підключення сигналізації до центрального пульту спостереження і диспетчерського центру
 • Періодично – перевірка справності обладнання для підтримки в працездатному стані
 • У разі поломки – своєчасне виявлення і усунення
 • При необхідності – зміна налаштувань, зміна користувачів, заміна кодів сигналізації квартири у Києві.

Фахівці компанії Гарбіс мають всі необхідні знання і навички для виконання перерахованих вище робіт, що підтверджено відповідними документами.

Чому слід обрати саме нас?

01.
НАДІЙНІСТЬ
Багаторічний досвід роботи, чиста репутація та наявність антикорупційного сертифіката європейського зразка ISO – прямі свідчення того, що на компанію можна покластися.
СПРАВЕДЛИВА ЦІНА
.04
У нас багаторічна міцне партнерство з постачальниками обладнання. Це дає можливість пропонувати дуже вигідну ціну на сигналізацію в квартиру у Києві.
03.
ЗАХИСТ 24/7
Диспетчерський центр на зв’язку цілодобово, у вихідні та свята. Ви можете бути впевнені, що будь-яке звернення щодо охорони у квартиру візьмуть в роботу негайно. І простежать за усуненням будь-яких проблем.
ОПЕРАТИВНІСТЬ
.02
Ми є моніторинговим центром з можливістю направляти ГШР від різних охоронних компаній, які в момент виклику знаходяться найближче до вашій квартирі. Завдяки цьому ви завжди отримуєте максимально оперативну допомогу.

Скільки коштує поставити сигналізацію в квартиру?

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ЗАХИСТУ КВАРТИРИ

Базовий комплект для охорони квартири включає: обладнання + щомісячну абонплату.

вартість обладнання (з монтажем) — від

4500 грн

Фінальна вартість формується з урахуванням площі і розташування житла, кількості кімнат і незахищених місць, які потребують особливої уваги. Також ціна залежить від вибору конкретної охоронної системи квартир – ми допоможемо підібрати найбільш оптимальний варіант згідно з вашим бюджетом і побажаннями.

Абонплата за пультовий моніторинг — від

350 грн/місяць

Пакет включає цілодобове спостереження за станом апартаментів і виїзд групи швидкого реагування кожен раз, коли спрацьовує сигналізація. За додаткову щомісячну плату можна встановити тривожну кнопку. Тисніть на неї відразу, як тільки потрапили в небезпечну ситуацію. Швидкість надходження сигналу на наш пульт охорони – 0,5 секунд.

Захист від проникнення

Монтаж систем

Виїзд групи реагування

Цілодобовий моніторинг

Часто задавані питання
Компанія Гарбіс укладає договір з власником апартаментів, прописаними мешканцями і квартиронаймачами. У першому випадку потрібні документи, що підтверджують право власності. У другому – письмовий дозвіл господаря. Якщо ж ви знімаєте житло, до паперів слід прикріпити копію договору оренди. Додатково у всіх випадках необхідний паспорт і код платника податків.
Так можна. Наші інженери підберуть оптимальну конфігурацію для удосконалення охоронної системи квартири. У вас є можливість доповнювати і змінювати систему безпеки стільки раз, скільки потрібно.
Звісно. Ми проведемо демонтаж обладнання і перевстановити його на новому об’єкті. Можливо, знадобиться оснастити захист додатковими комплектуючими – фахівець проведе аналіз нових апартаментів і дасть свою оцінку.
Час затримки для зняття об’єкта з сигналізації, а також його постановки програмується індивідуально. В середньому це 20-30 секунд при відкритті дверей і до 60 секунд – при закритті.
Час прибуття групи швидкого реагування в обласних центрах – 8 хвилин. У районних центрах час прибуття залежить від місця розташування об’єкта та складає від 5 хвилин.
Якщо ви зняли квартиру з охорони, зараз знаходитесь вдома і в цей час стався злам, терміново натисніть на тривожну кнопку. Вона відправить миттєвий сигнал на наш пульт охорони, і диспетчер викличе ГШР. Наряд прибуде до вас на допомогу протягом декількох хвилин.

Якщо у вас немає тривожної кнопки, але ви побоюєтеся за майно і свою безпеку, зверніться в наш сервісний центр для доукомплектації охоронної сигналізації квартири.

НЕ ПІДХОДИТЬ БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ?

Надішліть заявку і наші фахівці запропонують вам індивідуальне рішення.

Або відкрийте калькулятор і зберіть комплект самостійно.

Дізнайтеся, чи знаходиться ваша квартира в групі ризику

 • Ви живете на 1-2 поверсі або на останньому-передостанньому поверсі – високий ризик проникнення через вікно або балкон. Обов’язковий захист: датчик відкриття вікна на кожен відкривний склопакет.
 • У будинку є сейф з важливими документами / цінностями / грошима. Обов’язковий захист: датчик відкриття сейфа – відправляє сигнал, як тільки хтось намагається зламати сховище.
 • Ви побоюєтесь за безпеку майна і життя своїх рідних.
 • Рішення: поставити квартиру на сигналізацію зі звуковою сиреною. Це відлякає зловмисника і приверне увагу сусідів.
 • У будинку часто трапляються протікання (стара сантехніка), витоку газу, пожежі, а ви нещодавно зробили ремонт або побоюєтесь вибуху газу.
 • Рішення: встановити датчики диму, водопровідних протікання і витоків газу.

Компанія Гарбіс надає унікальну можливість установки датчика чадного газу разом з охоронною сигналізацією. Сигнал про спрацювання датчика може надходити за допомогою дзвінка на телефон, SMS, Push-повідомлення або дзвінка з нашого диспетчерського центру.

Чому наші клієнти задоволені, що зважилися поставити сигналізацію в квартиру

 • Вони більше не турбуються про збереження майна – цінні речі під цілодобовим контролем професіоналів
 • У разі злому або надзвичайної ситуації власники житла отримують миттєву допомогу наших бійців, а також пожежних та медиків
 • Ми можемо встановити сигналізацію в квартирі за ціною в Києві, яка нижче, ніж у конкурентів. При цьому якість обладнання і обслуговування залишиться на високому рівні
 • Безперебійний рівень сигналу забезпечує багатоканальний зв’язок з нашим центральним пунктом охорони

Яку систему безпеки ми можемо запропонувати

Приклад – сигналізація Ajax.

Її перевага – відразу три вбудовані ступіня захисту: від злому, пожежі і потопу. Підключаємо датчики і камери спостереження – отримуємо єдину систему безпеки, яка оберігає ваш будинок практично від будь-яких надзвичайних ситуацій.

Миттєва передача сигналу і зручність в щоденному керуванні – ще дві важливих переваги системи Ajax.

Кращий момент поставити на охорону квартиру – під час ремонту

Ви тільки в’їхали або вирішили поліпшити умови проживання? Це найзручніший випадок для установки сигналізації. Проводка буде захована в стіну і не порушить естетику інтер’єру. А свіжий ремонт, тільки що куплена техніка та інші цінності автоматично опиняться під нашою охороною.

Якщо ж ви вже зробили ремонт і вирішили поставити квартиру на сигналізацію в Києві, ми сховаємо дроти в короб або запропонуємо бездротову систему захисту.

Як працює пультова охорона квартир у Києві

Керуйте сигналізацією зі свого смартфона: ставте житло на охорону, стежте за станом системи безпеки, отримуйте регулярні звіти.

Ставити житло на сигналізацію потрібно кожен раз, як тільки ви або хтось із членів сім’ї залишає будинок. З цього моменту наші оператори спостерігають за об’єктом. У разі спрацювання будь-якого датчика (злому, пожежі або протікання) диспетчер миттєво направляє за Вашою адресою групу швидкого реагування або міські служби (медиків, пожежників, рятувальників). Ми використовуємо лише надійні канали передачі даних – GSM, Internet, CSD.

Навіть якщо у вас раптом відключили електрику, система сигналізації квартир у Києві продовжує працювати. Це можливо завдяки вбудованому акумулятору, розрахованому на автономне підтримання системи в працездатному стані на час від 12 до 24 годин.

Переваги роботи з компанією Garbis

 1. Тисячі об’єктів під нашою охороною. Нам довіряють приватні клієнти і відомі міжнародні компанії.
 2. Установка сигналізації на квартиру за 1 день. Нам потрібно всього кілька годин, щоб змонтувати систему і показати вам, як нею користуватися.
 3. Цілодобовий моніторинг. Ми працюємо без вихідних і навіть вночі, тому прийдемо на допомогу в будь-який момент протягом декількох хвилин.
 4. Просте управління через смартфон. Це настільки зручно і легко, що розбереться навіть дитина молодшого шкільного віку.
 5. Оперативне реагування. 8 хвилин – час, за яке ГШР прибуває до вас додому.

Ви можете на нас розраховувати в будь-якій ситуації: коли ви вдома, на роботі, у відпустці, відрядженні. Ми охороняємо вас і ваше майно цілодобово.

Розкажіть про свою ситуацію – і ми порекомендуємо найоптимальніший варіант захисту.

Зв’яжіться з нами за телефонами (044)592-30-32, (067)507-00-08 або через онлайн-заявку.  

РЕАЛЬНІ ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Что о нас говорят
ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ!

Заповніть форму і наші консультанти обов’зко з вами зв’яжуться!
Також Ви можете отримати консультацію за телефонами:
044-502-46-98(99), 063-605-87-87,
067-605-87-87 (Viber, WhatsApp)