Охорона будинку

Наші клієнти

Навіщо потрібна сигналізація в будинку?

Безпека. Своя, свого житла і сім’ї. Це те, про що насамперед думає відповідальний і розумний господар. Завдання компанії Garbis – забезпечити якісну охорону будинку, допомагаючи вам почувати себе впевнено і спокійно кожен день. Ми зуміємо подбати про недоторканність ваших близьких і вашого майна.

«Гарбіс» — охорона будинків Києва та Київської області

Це одна з найпопулярніших наших послуг. За допомогою комплексу обладнання, фізичної охорони і цілодобового моніторингу ви зможете запобігти зламу і посяганню на ваше майно і життя ваших близьких. А якщо це і станеться, вам вдасться запобігти негативним наслідкам.

Захист приватної території професіоналами Garbis не передбачає вихідних або перерв. Після постановки будинку під охорону спостереження ведеться 24/7: коли ви всередині (за допомогою тривожної кнопки та / або фізичної охорони) і коли ви у від’їзді (неважливо, на який час).

Охорона заміського будинку в Києві і області – не розкіш, а реалії сучасного життя. І Гарбіс надає саме той захист, на який ви розраховуєте.

Пожежний датчик

Спрацьовує при виявленні диму

Брелок

Ваш «пульт керування» системою безпеки

Контрольна панель

Приймальнопередавальний пристрій охоронної системи

Датчик витоку газу

Реагирує на виток газу в приміщенні

Датчик «Штора»

Створює невидимий бар'єр для виявлення несанкціонованого проникнення

Датчик руху

Реагує на рух, має «імунітет» до присутності тварин

Датчик протікання води

Спрацьовує при виявленні протікання води

Датчик відкриття дверей

Спрацьовує в разі відкриття / злому дверей

Як прицює система охорони будинку та котеджів?

 • Зв’яжіться з нами. За допомогою онлайн-заявки на цій сторінці. Або по телефону, через Viber, WhatsApp, Telegram, e-mail
 • Виберіть тип захисту. Сигналізацію, датчики пожежі та затоплення, відеоспостереження. Якщо необхідно – додайте послугу “Фізична охорона заміських будинків у Києві та Україні”
 • Огляд об’єкта. Виявляємо найменш захищені місця і розробляємо індивідуальну стратегію безпеки
 • Оформлення послуг. Укладаємо з вами договір в письмовій формі, де прописаний точний перелік послуг і зобов’язання компанії
 • Монтаж системи. Охорона в будинку встановлюється протягом 1 дня. Відразу після монтажу фахівець показує, як користуватися системою безпеки
 • Віддалене управління. Ви отримуєте повідомлення про стан житла і можете ставити і знімати його з сигналізації, перебуваючи на будь-якій відстані від будинку
 • Реагування – 8 хвилин. Це максимальний час, за який наші бійці прибувають на об’єкт при спрацьовуванні сигналізації або тривожної кнопки
 • Моніторинг 24/7. Послуга включена в абонплату і має на увазі цілодобове спостереження за вашим будинком, консультаційну та технічну допомогу
G21
Ми знаємо про безпеку все!

Послуги по охороні будинку

Охоронна та тривожна сигналізація

Запобігає незаконному проникненню на територію приватного домоволодіння, а якщо злом стався – допомагає затримати зловмисника і зберегти майно та здоров’я близьких.

Охорона будинків у Києві і області за допомогою сигналізації має на увазі установку головного модуля безпеки. Сюди надходить інформація з датчиків, розподілених по всьому об’єкту. Якщо спрацьовує хоч один датчик, модуль передає дані про це в нашу диспетчерську службу, а диспетчер – групі швидкого реагування. У випадку з тривожною кнопкою – сигнал передається на пульт охорони відразу після її натискання.

Функціонал охроронної сигналізації:

 • Відправлення повідомлення тривоги в диспетчерську службу Гарбіс і господареві
 • Визначення точного місця проникнення зловмисника
 • Захист від помилкових спрацьовувань системи
 • Автоматичне сповіщення про поломку устаткування

Наши услуги: подбор, монтаж и подключение охранной системы к нашему пульту охраны. Комбинация с системами видеонаблюдения и контроля доступа. Быстрый приезд группы реагирования при срабатывании сигнализации.

Пожежний моніторинг

Охоронно-пожежна сигналізація – це комплекс обладнання, завдання якого полягає у виявленні ознак загоряння і моментальному оповіщенні про це звуковим або світловим сигналом. Датчики фіксують задимленість і загоряння, відразу передаючи дані диспетчеру.

Якщо вам потрібна пожежна охорона будинку, віртість буде формуватися в залежності від площі об’єкта, а також обраного типу обладнання (рівня чутливості датчиків, наявності автоматичної системи пожежогасіння і т. д.).

Функціонал пожежної сигналізації:

 • Оповіщення при задимлення або загоряння
 • Система автоматичного пожежогасіння
 • Виклик пожежників, МНС, медиків

Наші послуги: розробка індивідуального проекту пожежної системи для вашого будинку і прибудинкової території. Монтаж обладнання: сканерів і датчиків тепла. Контроль стану системи (включаючи регулярне техобслуговування) і миттєве реагування при надходженні сигналу.

Фізична охорона

Професійні бійці подбають про дотримання порядку пропуску сторонніх осіб на вашу територію. Ніхто з незнайомців не зможе пройти повз охорону без вашого дозволу. Порушники будуть затримані і відправлені назад за межі будинку, а при агресивному проникненні – передані в руки правоохоронних органів.

Ми рекомендуємо послугу фізичної охорони як потужне доповнення технічної системи охорони заміського будинку у Києві та інших містах України.

Обов’язки фізичної охорони:

 • Комплекс заходів для забезпечення безпеки на об’єкті
 • Контроль пропуску на територію

Наші послуги: створення штату бійців під ваші вимоги та контроль за їх роботою, заміна бійців та виклик підкріплення в разі необхідності, щомісячний інструктаж і підвищення кваліфікації співробітників. Додатково: забезпечення безпеки при проведенні масового заходу, особиста охорона.

Відеоспостереження

Наявність відеокамер на території заміського котеджу допомагає запобігати крадіжці – не всякий злодій ризикне проникнути на об’єкт, де всі дії фіксуються на відео.

За допомогою встановленого відеоспостереження ви можете відстежувати ситуацію, перебуваючи в іншому місті, області або навіть в іншій країні. Моніторити об’єкт легко віддалено на смартфоні, комп’ютері або ноутбуці. Вам більше не потрібно відвідувати дачу або заміський будинок кожен раз, коли виникають сумніви у безпеці.

Функціонал системи відеоспостереження:

 • Контроль об’єкта і прибудинкової території
 • Запобігання проникненню та крадіжкам
 • Ідентифікація осіб
 • Запис і зберігання відео з камер
 • Оповіщення при фіксації руху

Наші послуги: розробка, монтаж і технічне обслуговування систем відеоспостереження для забезпечення якісної охорони в заміському будинку у Києві та інших містах України.

Монтаж та сервісне обслуговування

Виконуємо установку, наладку, підключення і подальше обслуговування систем безпеки. Для якісного виконання всіх цих робіт наші фахівці володіють відповідними навичками та знаннями.

Перелік послуг з монтажу та сервісного обслуговування:

 • Аналіз будинку і прибудинкової території для підбору оптимального рішення для захисту об’єкта
 • Установка і підключення охоронних систем приватних будинків Києва та України до пульта спостереження
 • Регулярна перевірка та техобслуговування обладнання для підтримки в робочому стані, швидке виявлення і усунення поломок
 • Зміна налаштувань, коду сигналізації, списку користувачів на вимогу господаря будинку

Ми не просто продаємо системи безпеки, а стежимо та підтримуємо її роботу протягом гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Чому слід обрати нас?

01.
НАДЕЖНОСТЬ
У важких ситуаціях нам можна довіряти – це гарантовано багаторічним досвідом роботи, бездоганною репутацією, міжнародними сертифікатами та нагородами.
РАЗУМНЫЕ ЦЕНЫ
.04
На послуги та обладнання для постановки будинку під охорону. Ціна системи безпеки часто нижче, ніж у конкурентів, оскільки ми співпрацюємо безпосередньо з постачальниками.
03.
КРУГЛОСУТОЧНАЯ ЗАЩИТА
Диспетчерський центр миттєво реагує на спрацьовування сигналізації і зв’язується з оперативної службою охорони і міськими службами (МНС, медиками).
ПРИБЫТИЕ ЗА 5-8 МИНУТ
.02
Група швидкого реагування прибуває на об’єкт протягом декількох хвилин, що досягається завдяки оптимальному розподілу ГШР.

Вартість послуг охорони

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВАШОГО БУДИНКУ

6900 грн

Що входить:

 • Ціна обладнання для охорони будинку. Система безпеки підбирається в залежності від особливостей котеджу і ваших вимог
 • Роботи з монтажу системи. Установка датчиків та іншого устаткування таким чином, щоб перекрити весь периметр території та убезпечити об’єкт
 • Гарантійне обслуговування. Оперативне усунення несправностей

500 грн/місяць

Що входить:

 • цілодобова охорона будинку в Україні технічними засобами охорони
 • виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

от 400 грн/місяць

Що входить:

 • цілодобовий моніторинг, виїзд наряду ДСНС при задимлення або пожежі.
 • За додаткову плату: установка тривожної кнопки, датчиків затоплення і задимлення для комплексного захисту життя та майна.
 • Garbis надає можливість доповнити охоронну систему будинків у Києві датчиком чадного газу. При його спрацюванні сигнал надходить у диспетчерський центр, а також на телефон господаря житла (за допомогою дзвінка, SMS або Push-повідомлення).

Захист від проникнення

Монтаж систем

Виїзд груп реагування

Цілодобовий моніторинг

НЕ ПІДХОДИТЬ БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ?

Надішліть заявку і наші фахівці запропонують вам індивідуальне рішення.

Або відкрийте калькулятор і зберіть комплект самостійно.

Часті питання
Повертаючись у будинок, ви повинні зняти його з сигналізації протягом 30-60 секунд. Точний час програмується при налаштуванні системи безпеки і обговорюється з господарем індивідуально.

Якщо раптом ви не встигли вкластися в цей час, спрацює сигналізація, і у диспетчерський центр надійде сигнал про проникнення. Будь ласка, при помилковому виклику якнайшвидше зв’яжіться з диспетчером і повідомте про ситуацію – ми скасуємо приїзд ГШР.

Якщо ви приїхали у заміський котедж, зняли його з сигналізації і перебуваєте всередині, а в цей час вдерся злодій, швидше тисніть тривожну кнопку. Наша група швидкого реагування прибуде протягом 5-8 хвилин.

Зверніть увагу, що тривожна кнопка не входить в абонплату з охорони приватного будинку. Ціну тривожної сигналізації дізнавайтеся у фахівця компанії.

Будь-які додаткові умови щодо забезпечення безпеки, які не входять в стандартний пакет послуг, обговорюються окремо. Це стосується і охоронного моніторингу котеджу вночі, коли ви знаходитесь усередині.
Так, ви зв’язуєтеся з диспетчером і повідомляєте про період відсутності, а також даєте контакти надійної людини для зв’язку (ми будемо тримати його в курсі подій).

Щоб уникнути відключення сигналізації заздалегідь подбайте про позитивний баланс на рахунку протягом вашої відсутності.

Щоб перевірити, чи підходить ваше обладнання для підключення до нашого диспетчерського центру, на об’єкт виїжджають техніки Гарбіс. Якщо змінювати / доповювати систему не потрібно, ви підключаєтесь безкоштовно. Потрібно буде тільки щомісяця вносити абонплату.

 • Тривожну сигналізацію – у вигляді брелока або стаціонарну
 • Датчик витоку газу
 • Датчик водопровідного протікання
 • Датчик загоряння та задимлення
 • Бездротову сигналізацію
 • Датчик злому сейфу
 • Фізичну охорону заміського будинку в Україні

Жодна людина не застрахована від проникнення в його оселю. Це може статися в будь-який час доби і неважливо, удома ви чи ні.

Під найбільшим ризиком – заміські котеджі, в яких господарі бувають тільки на вихідних або кілька разів на рік. Знаючи про вашу постійну відсутністьі, злодій не злякається ні високого паркану, ні дорогого замку на дверях. Навіть навпаки: високий паркан і відсутність сусідів поблизу – відмінна можливість для зловмисника спокійно і не поспішаючи пограбувати будинок.

Що краще – постійно переживати за збереження майна або поставити будинок під охорону? У Києві та інших містах України, де зломи і крадіжки трапляються дуже часто, останній варіант – більш ефективний. Сигналізація з підключенням до пульту охорони та можливістю приїзду групи реагування за 5 хвилин – один з найбільш дієвих способів захистити житло.

Гарбіс: повний комплекс охорони приватного будинку

Для забезпечення охорони заміських котеджів наших клієнтів ми застосовуємо декілька перевірених варіантів які добре себе зарекомендували. Ідеальний комплекс – комбінація технічної і фізичної охорони.

Серед технічних засобів: вбудована система з датчиками руху, відкриття замків, розбиття скла, а також камери відеоспостереження і тривожна кнопка. При спрацьовуванні будь-якого датчика ми відразу викликаємо наряд. Фізична охорона може доповнити обладнання, якщо ви проживаєте в приватному будинку постійно, влаштовуєте важливі заходи і хочете виключити потрапляння на територію непроханих гостей.

Комбінація різних засобів безпеки залежить від ваших вимог. Але навіть класична охорона будинків з сигналізацією у Києві дає ефективний результат.

Крім проникнення зловмисників, у вас є можливість уберегти житло та майно від серйозного псування за допомогою пожежної сигналізації, датчиків чадного газу і водопровідних протікання. При задимленні або іншої неприємності повідомлення надходить на ваш телефон і на наш пульт, а диспетчер викликає відповідні служби.

Як це працює?

Охоронна сигналізація контролює весь периметр території, житлові приміщення і господарські будівлі. Відеокамери дозволяють стежити за тим, що відбувається (наприклад, за відвідувачами і домашнім персоналом) онлайн з будь-якої точки світу.

 

Пультова сигналізація складається з чотирьох основних елементів:

 • Датчик (зазвичай їх декілька)
 • Сирена
 • Контрольна панель
 • Клавіатура

Датчики – основа охорони у Києві та заміських будинків. Вони спрацьовують на рух, злом, розбиття скла. За бажанням їх можна доповнити камерами відеоспостереження, тривожною кнопкою, замками-блокаторами. Якщо у вас є домашні тварини, датчики налаштовуються так, щоб вони не реагували на рух об’єктів вагою до 25 кг.

Кожен раз залишаючи будинок, власник набирає на клавіатурі унікальний код, відомий тільки йому. Після натискання необхідно вийти за двері протягом 30 секунд. З цього моменту за котеджем починається цілодобовий моніторинг. При спрацьовуванні хоча б одного датчика диспетчеру надходить сигнал тривоги, і на вказану адресу надсилається група швидкого реагування. Автомобіль з нарядом прибуває протягом 5-8 хвилин і розбирається у ситуації. Наприклад, затримує злочинця до прибуття поліції.

Переваги охоронної компанії Garbis

 • Наші клієнти – відомі компанії. Макдональдс, Київський метрополітен, ПриватБанк, Моршинська, Фармак та інші підприємства вибрали охоронну фірму Гарбіс
 • Дотримання чітких нормативів роботи. Передача сигналу від диспетчера до групи реагування – до 5 секунд. Максимальний час прибуття ГШР – 8 хвилин
 • Установка системи сигналізації – 1 день. Технікам зазвичай потрібно 2-3 години для монтажу і підключення обладнання
 • У нас є антикорупційний сертифікат європейського зразка. Надаємо послуги високої якості для кожного клієнта без винятку

Задавайте будь-які питання з охорони будинку: вартість, умови, додаткові послуги.

Приймаємо дзвінки за телефонами: 044-502-46-98(99), 067-605-87-87, а також у Viber та електронну пошту. 

РЕАЛЬНІ ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Що про нас говорять
ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ!

Заповніть форму і наші консультанти обов’зко з вами зв’яжуться!
Також Ви можете отримати консультацію за телефонами:
044-502-46-98(99), 063-605-87-87,
067-605-87-87 (Viber, WhatsApp)