Охорона підприємств

Наші клієнти

Навіщо потрібна сигналізація на підприємстві?

Компанія Garbis пропонує комплексні послуги охорони підприємств у Києві та інших містах України. Мета впровадження системи безпеки – вжити необхідних заходів для припинення несанкціонованих дій і негативних наслідків.

Ми рекомендуємо поєднання професійної фізичної охорони і засобів технічного захисту. До останніх відносять: охоронну сигналізацію, тривожну кнопку, контроль доступом, відеоспостереження, пожежний моніторинг.

Охоронна система і тривожна кнопка дозволяють встановити цілодобовий контроль за порушенням периметра приміщення і викликати групу оперативного реагування в екстрених ситуаціях.

Система контролю та управління доступом (СКУД) – автоматизація пропускної системи на підприємстві, де працює велика кількість людей. СКУД дає можливість посилити захист: заборонити вхід для сторонніх, закрити доступ до певних приміщень.

Відеоспостереження допомагає відслідковувати порушення, фіксувати протизаконні дії, ідентифікувати злочинця.

Пожежна система безпеки за допомогою датчиків відстежує загоряння на території підприємства і відправляє сигнал для виклику ГШР (групи швидкого реагування) та МНС.

Фізична охорона підприємства – важлива необхідність для роботи сучасного підприємства. Може надаватися як окремий вид послуг, так і спільно з технічною системою безпеки. Охоронці здійснюють контрольно-пропускний режим, проводять регулярний обхід території, охороняють матеріальні цінності, стежать за загальним порядком та вирішують непередбачені ситуації.

Компанія Гарбіс розробляє оптимальну систему безпеки під кожного клієнта індивідуально.

Чому слід обрати саме нас?

01.
БЕЗДОГАННІСТЬ
Ми більше 6 років працюємо на ринку охоронних послуг України та отримали позитивні рекомендації від наших клієнтів – провідних вітчизняних і міжнародних компаній. У нас чиста, перевірена репутація.
ОПЕРАТИВНІСТЬ
.04
Завдяки можливості спрямовувати на об’єкт групи швидкого реагування різних охоронних агентств, компанія Гарбіс може гарантувати надання допомоги в межах 5-8 хвилин після надходження сигналу тривоги.
03.
МОНІТОРИНГ 24/7
Охорона організації – це послуга цілодобового відстеження стану об’єкта. У разі небезпеки моніторинг дозволяє швидко відправити на допомогу оперативну групу та МНС.
КРАЩА ЦІНА
.02
Пропонуємо оптові ціни на обладнання та знижку на кошторис вашої минулої або іншої охоронної компанії. Приємна вартість і збереження високої якості послуг гарантовані.

Як це працює?

 • Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом: по телефону, відправивши онлайн-заявку через сайт, написавши повідомлення на Viber, Telegram.
 • Наш експерт проведе аудит об’єкта, запропонує оптимальне рішення по обладнанню та план по забезпеченню безпеки.
 • Ми підписуємо з вами договір на послуги з охорони підприємства, включаючи монтаж обладнання та цілодобовий моніторинг.
 • Фахівці виконують проектування та встановлення системи безпеки, проводять інструктаж.
 • При порушенні безпеки дані надходять в диспетчерський центр та на телефон клієнта.
 • При спрацювуванні датчиків або натисканні тривожної кнопки ГШР прибуває за 5-8 хвилин.
 • Компанія Garbis забезпечує цілодобовий захист без вихідних і перерв.
G21
Ми знаємо про безпеку все!

Послуги з охорони підприємств

Установка сигналізації та тривожної кнопки

Підбір і монтаж технічної системи безпеки, цілодобовий моніторинг диспетчерським центром. Додатково рекомендуємо установку системи контролю доступом, розміщення тривожної кнопки (стаціонарної) і використання кнопок-брелоків.

Як працює технічна охорона підприємств в Києві та Україні:

 • допомагає оперативно реагувати на проникнення;
 • система контролю доступом ускладнює потрапляння на територію організації, ідентифікує відвідувача;
 • тривожна кнопка дає можливість швидко викликати допомогу;
 • група оперативного реагування прибуває на місце за лічені хвилини і тим самим збільшує ймовірність затримання зловмисника.

Оптимальний варіант – комбінація сигналізації, тривожної кнопки і системи контролю доступом.

Під кожну організацію фахівці розробляють індивідуальну систему пожежної безпеки. Що враховується? Тип об’єкта, площа, кількість та технічні особливості приміщень, поверховість та багато інших параметрів. Система пожежної безпеки складається з датчиків, ручного сповіщувача, сигналізації і обладнання автоматичного пожежогасіння. Всі разом це спрямовано на:

 • виявлення спалаху;
 • усунення вогнищ загоряння;
 • оповіщення працівників;
 • виклик ГШР, МНС та швидкої допомоги.

Пожежний моніторинг включає в себе цілодобове відстеження безпеки на об’єкті та швидке реагування при виникненні надзвичайної ситуації. Також фахівці Гарбіс проводять регулярне сервісне обслуговування систем пожежної безпеки, а в разі необхідності виконують оперативний ремонт.

Для того щоб забезпечити оперативне реагування при надзвичайній ситуації або правопорушення на території об’єкту, що охороняється, необхідні пости охорони з кваліфікованими співробітниками, які готові до будь-яких небезпечних ситуацій.

Як працює фізична охорона підприємств у Києві та Україні:

 • перешкоджає несанкціонованому проникненню;
 • допомагає налагодити пропускний режим;
 • мінімізує випадки порушення порядку та крадіжок;
 • дозволяє зберегти матеріальні цінності;
 • забезпечує конфіденційність.

Співробітники охоронного агентства Garbis проходять спеціальну фізичну, теоретичну і психологічну підготовку, а також регулярно підвищують професійні навички. Дисципліна і якість роботи кожного співробітника жорстко контролюються керівником підрозділу і цілодобовим диспетчерським центром.

Камери спостереження допомагають контролювати якість вироблених товарів і запобігають виникненню порушень на об’єкті, що охороняється. Таким чином відеоспостереження виконує дві основні функції:

 • упереджувальна – встановлені камери ускладнюють непомітне проникнення на територію об’єкта;
 • аналізує – виявлення причин виникнення проблеми, вирішення спірних питань, пошук винних.

Компанія Гарбіс бере на себе всі завдання по обстеженню території для визначення найбільш оптимальних місць установки камер, щоб виключити мертві зони і перекрити потрібний периметр.

Скільки коштує поставити сигналізацію на підприємстві?

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ЗАХИСТУ ПІДПРИЄМСТВА

Підбір та монтаж обладнання

від 4500 грн

Точна вартість комплекту обладнання визначається після повного аудиту приміщення. Ціна залежить від типу об’єкта, площі, розташування та інших чинників.

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ЗАХИСТУ ПІДПРИЄМСТВА

Щомісячна абонентська плата

від 500 грн/місяць

В ціну включені такі послуги: цілодобове відстеження ситуації на території, що охороняється, виїзд оперативної групи в разі спрацювання сигналізації. При додатковому оснащенні системи безпеки тривожною кнопкою абонплата збільшується на 150 грн / місяць.

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ЗАХИСТУ ПІДПРИЄМСТВА

Щомісячна абонентська плата

від 400 грн/місяць

В абонплату пожежного моніторингу включені наступні послуги: моніторинг за станом обладнання, встановленого на об’єкті, що охороняється в режимі 24/7, виїзд групи швидкого реагування та нарядів МНС в разі загоряння.

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ЗАХИСТУ ПІДПРИЄМСТВА

Вартість розраховується

індивідуально

Вартість залежить від місця розташування об’єкта, необхідного штату співробітників, специфіки роботи підприємства та інших показників. Тому для кожного клієнта формується персональний проект з безпеки об’єкта з урахуванням особливостей підприємства і побажань замовника.

Захист від проникнення

Монтаж систем

Виїзд групи реагування

Цілодобовий моніторинг

Часті питання
Аудит об’єкта – обов’язковий етап перед впровадженням систем безпеки. Лише після ретельного аналізу ми можемо скласти план по захисту об’єкта. Клієнт отримує професійні рекомендації щодо усунення загроз безпеки. Тільки експертне обстеження об’єкта дозволяє оцінити ситуацію і підібрати найбільш підходящі послуги з охорони підприємств в кожному конкретному випадку.
Компанія Garbis надає комплексні послуги із організації безпеки на підприємствах різного призначення. Крім охоронної сигналізації, ми рекомендуємо встановлювати системи відеоспостереження та систему контролю доступом. Після попереднього аудиту фахівці підберуть для вас оптимальне обладнання, яке допоможе забезпечити найкращий захист.
У нас сформований постійно діючий резерв співробітників фізичної охорони, завдяки якому ми можемо забезпечити посилення об’єкта в найстисліші терміни.
Компанія Гарбіс завжди враховує вимоги і побажання клієнтів. Тому термін надання послуг фізичної охорони для підприємств обговорюється індивідуально. При необхідності (наприклад, для проведення заходу) обумовлюються індивідуальні умови.
Так, згідно з умовами співпраці, Garbis несе матеріальну відповідальність.
Серед наших клієнтів – багато відомих підприємств: Моршинська, Фармак, Миронівський хлібопродукт, а також малий і середній бізнес.

Ми не поділяємо замовників на головних і менш важливих. Ми поважаємо і цінуємо кожного клієнта, надаючи якісний і рівнозначний сервіс без винятків.

НЕ ПІДХОДИТЬ БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ?

Надішліть заявку і наші фахівці запропонують вам індивідуальне рішення.

Або скористуйтеся калькулятором та зберіть комплект самостійно.

Компанія Гарбіс пропонує професійну організацію охорони для різних видів підприємств:

 • виробництв,
 • торгово-розважальних центрів,
 • бізнес-центрів,
 • інших форм державної та приватної власності.

Беремо під охорону підприємства, об’єкти будь-якої площі і складності з прилеглою територією.

Які охоронні заходи щодо забезпечення безпеки ви отримуєте

 • Взяття під охорону майна і матеріальних цінностей
 • Підтримка загального порядку на об’єкті, дотримання внутрішніх правил
 • Патрулювання території об’єкту, що охороняється
 • Організація контрольно-пропускного режиму для людей та автотранспорту
 • Попередження несанкціонованого проникнення
 • При пожежі – вжиття заходів щодо забезпечення безпеки людей
 • Обслуговування системи відеоспостереження, відстеження незаконних дій

Ми гарантуємо дотримання комерційної таємниці, що стосується діяльності вашої організації, клієнтів, використовуваних технологій, внутрішньої документації та іншої конфіденційної інформації.

Охоронна сигналізація

Система датчиків, які відстежують рух на території та несанкціоноване відкриття дверей в приміщенні, що охороняється. У разі спрацювання одного або декількох датчиків сигнал тривоги моментально надходить до диспетчерського центру, а протягом 5-8 хвилин на підприємство прибуває наша оперативна група.

Послуга включає в себе аудит об’єкта, підписання договору, монтаж обладнання, цілодобовий моніторинг, виклик ГШР і сервісне обслуговування.

Система контролю та управління доступом

Допоможемо організувати ефективну контрольно-пропускну систему навіть на підприємстві з кількістю працівників 5000+. Встановимо шлагбауми і турнікети, засоби ідентифікації, електромеханічні і електромагнітні замки, контролери, пульти управління. Це дозволить прибрати сторонніх, зареєструвати відвідувачів, зафіксувати час прибуття і відходу, відкрити доступ до секретних і вкрай важливим ділянкам на виробництві тільки обмеженому числу співробітників.

Рекомендуємо СКУД для виробничих компаній, державних установ, бізнес-центрів, фінансових фірм.

Відеоспостереження

Ефективне доповнення до сигналізації та фізичної охорони підприємств. Установка камер відеоспостереження – один з найдієвіших способів контролю приміщень. Відео з камер відеоспостереження можна переглядати в режимі реального часу або як запис, щоб вчасно реагувати на інциденти або отримувати необхідні дані з того чи іншого питання (наприклад, при пошуку докази правопорушення).

Ми рекомендуємо обов’язково впроваджувати систему відеоспостереження на наступних ділянках:

 • загальна адміністративна будівля;
 • виробничий цех і склад;
 • контрольно-пропускні пункти;
 • периметр території організації.

Завжди залишайтеся в курсі подій і контролюйте роботу персоналу. Підключення відеокамер – 100% контроль за безпекою на території компанії і запорука вашого спокою.

Переваги замовлення послуг охорони підприємства в компанії Гарбіс

 • Оперативне реагування. Знаємо свою справу: виконуємо моніторинг цілодобово, без перерв і свят. Передача сигналу тривоги від диспетчера групі швидкого реагування виконується моментально. ГШР прибуває максимум за 8 хвилин.
 • Взяття під охорону за 1 день. Проведемо аудит об’єкта, розробимо оптимальну систему безпеки, підпишемо договір і приступимо до впровадження систем безпеки.
 • Антикорупційний сертифікат. Компанія Garbis має антикорупційний сертифікат і надає кожному клієнту якісний і рівнозначний сервіс.
 • Наші замовники – відомі компанії. Ми надаємо технічну та фізичну охорону для підприємств України і міжнародних корпорацій, серед яких Моршинська, ПриватБанк, Фармак та інші відомі організації.

Залишилися питання з технічної охорони?

Не витрачайте час на пошук інформації в інтернеті. Звертайтеся відразу до експертів!

 • Кваліфікований фахівець Garbis безкоштовно і максимально докладно відповість на ваші питання
 • Ми проведемо аудит безпеки і на його основі розробимо індивідуальний пакет охоронних послуг
 • Звертайтеся за телефоном, пишіть на електронну пошту, в Viber або Telegram – приймаємо питання в будь-якому зручному для вас форматі.

Замовте охоронну сигналізацію на підприємство за ціною нижче, ніж у конкурентів. Дізнайтеся, які знижки ми пропонуємо!

РЕАЛЬНІ ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Про нас говорять
ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ!

Заповніть форму і наші консультанти обов’зко з вами зв’яжуться!
Також Ви можете отримати консультацію за телефонами:
044-502-46-98(99), 063-605-87-87,
067-605-87-87 (Viber, WhatsApp)