Охорона бізнесу

Наші клієнти

Какая система нужна именно вашему бизнесу?

Офіс

Кафе/бар

Магазин

Склад/автосервіс

Готель

Аптека

Салон краси

Інше

Навіщо потрібна сигналізація бізнесу?

Головне завдання системи безпеки: запобігти або максимально зменшити збитки – як матеріальні, так і репутаційні. Компанія Гарбіс гарантує це за допомогою комплексних послуг з охорони бізнесу:

 • забезпечення безпечної роботи співробітників;
 • захист всіх видів приміщень та матеріальних цінностей;
 • попередження несанкціонованої діяльності на території об’єкта;
 • організація контрольно-пропускного режиму;
 • запобігання незаконного проникнення;
 • захист конфіденційності;
 • виявлення, уникнення загроз та швидке рішення небезпечних ситуацій;
 • надання особистої охорони для керівників.

Ви постійно чуєте про пограбування, напади, крадіжки та корпоративне шпигунство, але вважаєте, що це не торкнеться вашої компанії? Передбачити майбутнє неможливо, проте в ваших силах попередити небезпечну ситуацію та звести несприятливі наслідки до мінімуму.

Задайте собі питання: “Чи можу я розвивати бізнес в умовах потенційної небезпеки?”. Якщо ви не хочете щодня переживати за своє життя, збереження майна та важливу документацію, вибирайте охорону для бізнесу.

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ОХОРОНИ ОФІСУ

Комплект обладнання + підключення

від 4500 грн

Вартість залежить від величини, розташування та поверховості об’єкта, а також кількості незахищених місць. Підбираємо систему безпеки на основі аналізу підприємства та вимог замовника.

Бонус! Модернізація застарілого обладнання безкоштовно.

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ОХОРОНИ МАГАЗИНУ

Абонентська плата пультового моніторингу

від 500 грн /місяць

Включено: цілодобовий моніторинг, виїзд груп швидкого реагування при спрацюванні сигналізації.

Абонплата пожежного моніторингу

від 400 грн / місяць

Включено: моніторинг 24/7, виїзд групи швидкого реагування, нарядів ДСНС при задимлення або пожежі.

Переключення з іншої компанії з охорони бізнесу у Києві або Україні – безкоштовно

При наявності у замовника всього необхідного обладнання підключення системи безпеки до нашого пульта – безкоштовно.

Бонус! Зменшення вартості послуг охорони бізнесу від ціни абонплати в попередньому агентстві. Гарантована знижка за кошторисом минулого охоронної компанії.

Як це працює?
 • Звернення до компанії. Залиште онлайн-заявку на сайті або зв’яжіться по телефону, щоб дізнатися про нашу пропозицію для бізнесу. Можливо, ви вже вирішили, які саме послуги та обладнання вам необхідні.
 • Вибір охоронної системи. Фахівець компанії Гарбіс по телефону або в чаті докладно розповість про різні системи безпеки та порекомендує кілька оптимальних варіантів під ваше підприємство.
 • Дослідження об’єкта. Щоб на практиці зрозуміти, яка охоронна сигналізація для бізнесу вам підходить найкраще, ми виїжджаємо на об’єкт та виявляємо найбільш незахищені місця. Потім на основі цього рекомендуємо стратегії захисту.
 • Укладання договору. Ви надаєте документи, на основі яких наш договірний відділ готує контракт для підключення вашого підприємства до пульту охорони.
 • Установка сигналізації. Монтажний відділ та консультанти з безпеки виїжджають для установки обладнання (камер відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації) і інструктажу.
 • Допомога по сигналу тривоги. При спрацьовуванні охоронної сигналізації, пожежної системи або тривожної кнопки, на об’єкт прибуває служба швидкого реагування. Час приїзду – до 8 хвилин.
 • Технічна підтримка 24/7. Поки діє договір, ви можете звертатися до нас цілодобово. Регламентні роботи (техобслуговування) проводяться кожні 3 місяці. Терміновий ремонт закриваємо протягом доби.
G21
Чому слід обрати саме нас?
01.
РЕПУТАЦІЯ
Нам довіряють найбільші компанії України та міжнародного ринку. Охоронне агентство Garbis має бездоганну репутацію, нагороди і визнання.
ОПЕРАТИВНІСТЬ
.02
Максимальний час прибуття групи швидкого реагування – 8 хвилин. Оперативність досягається завдяки оптимальному територіальному розподілу ГШР.
03.
ЗАВЖДИ З КЛІЄНТОМ
Охорона бізнес-об’єктів фахівцями Гарбіс виконується цілодобово та без перерв на обід або свята.
НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ
.04
У нас хороша вартість на обладнання для охорони підприємств, оскільки ми працюємо з прямими постачальниками.

Охорона бізнесу від Garbis

У 2019 Rzecz Pospolita – одна з найбільших польських газет – внесла Україну до рейтингу країн з високим рівнем загрози для життя. Це ті держави, в яких погано дотримується закон, захист життя та майна громадян.

Фактично кожен українець повинен піклуватися про себе, своєї власності та безпеки бізнесу самостійно.

Але якщо великі підприємства часто готові прийняти захисні заходи, то охорона малого бізнесу для власників невеликих компаній здається зайвою витратою ресурсів. Тим часом, за статистикою близько 70% атак припадає саме на малі та середні підприємства.

Є багато причин, чому може виникнути жвавий інтерес до вашої справи з боку злочинців. Передбачити їх все неможливо. Тому ми, як охоронне агентство з багаторічним досвідом, рекомендуємо приділити увагу безпеці

Єдиний ефективний спосіб уберегти підприємство – грамотно організована пультова охорона бізнесу в Україні. Заснована на застосуванні сучасного захисного обладнання та злагодженої роботи диспетчерів та професійних бійців вона забезпечує необхідний рівень безпеки. З Garbis ви зможете захистити людей та матеріальні цінності, запобігти надзвичайним ситуаціям (або зменшити їх вплив), організувати порядок на об’єкті.

Звертайтеся до нас, якщо вам потрібна охорона:

 • офису;
 • кафе та ресторанів;
 • банків;
 • магазинів та МАФів;
 • склада / автосервіса;
 • будівництва.

А також готелів, салонів краси, аптек та інших видів підприємств.

Наші клієнти: ПриватБанк, McDonald`s, Миргородський завод мінеральних вод, Миронівський хлібопродукт, Моршинська, Фармак, Київхліб, Київський метрополітен, Еко-маркет та інші добре відомі компанії.

Переваги Гарбіс

 • Прибуття без затримок. У нас є можливість направляти ГШР різних охоронних агентств, які на момент виклику розташовані максимально близько до вас. Це гарантує швидке прибуття бійців на ваше підприємство
 • Послуги без корупції. Наші послуги удостоєні антикорупційним сертифікатом європейського зразка ISO. Ми не зловживаємо вашою довірою, клієнти Garbis отримують якісний та рівнозначний сервіс
 • Захист бізнесу + охорона проти пожежі. Встановлюємо датчик чадного газу. При спрацьовуванні наші диспетчери направляють до вас МНС

Займаєтеся бізнесом? Не тягніть з безпекою – звертайтеся за телефонами 044-502-46-98 (99), 067-605-87-87 або надсилайте онлайн-заявку.

Приклади наших робіт
G2
РЕАЛЬНІ ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Що про нас говорять
ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ!

Заповніть форму і наші консультанти обов’зко з вами зв’яжуться!
Також Ви можете отримати консультацію за телефонами:
044-502-46-98(99), 063-605-87-87,
067-605-87-87 (Viber, WhatsApp)