Наші клієнти

Охоронна компанія Garbis

Ми знаємо про безпеку все!

Наші послуги

Охорона житла

Установка охоронної сигналізації в квартирі сьогодні аж ніяк не розкіш, а необхідність. Адже кожен з нас їдучи зранку на роботу хоче бути впевненим в тому, що його власність залишиться недоторканою. Сучасні виробники охоронної сигналізації пропонують безліч різних рішень. Як розібратися у всьому цьому різноманітті? Чи буде обрана сигналізація на квартиру захищати об’єкт належним чином? Зверніться до наших фахівців, які допоможуть підібрати оптимальне рішення і забезпечать необхідний захист.

Пожежний датчик

Спрацьовує при виявленні диму

Брелок

Ваш «пульт управління» системою безпеки

Контрольна панель

Приймальнопередавальний пристрій охоронної системи

Датчик витоку газу

Реагуе на витік газу у приміщені

Датчик «Штора»

Створює невидимий бар'єр для виявлення несанкціонованого проникнення

Датчик руху

Реагує на рух, володіє «імунітетом» до присутності тварин

Датчик протікання води

Спрацьовує при виявленні протікання води

Датчик відкриття дверей

Спрацьовує в разі відкриття / злому дверей

Охорона бізнесу

Компанія «Гарбіс» має великий досвід в організації охорони бізнесу. Наші фахівці в найкоротші терміни проведуть обстеження і запропонують оптимальну схему, вміло поєднуючи переваги фізичної та технічної охорони об’єкта будь-якої складності. Всі наші працівники пройшли відповідне навчання і мають необхідні сертифікати та дозволи. Ми використовуємо тільки високотехнологічне обладнання провідних вітчизняних і світових виробників. Наша фірма має всі необхідні ресурси, щоб забезпечити захист Ваших цінностей.

Датчик відкриття дверей

Спрацьовує в разі відкриття / злому дверей

Контрольна панель

Приймально-передавальний пристрій охоронної системи

Кнопка тривоги

Стаціонарна кнопка для екстреного виклику сил реагування

Датчик розбиття скла

Реагує на звук при розбитті скла

Пожежний датчик

Спрацьовує при виявленні диму

Брелок

Ваш «пульт управління» системою безпеки

Вібраційний датчик

Реагує на взлом сейфа

Датчик руху

Реагує на рух, володіє «імунітетом» до присутності тварин

Інтернет-магазин

Наш Інтернет-магазин створений для задоволення потреб технічних фахівців систем безпеки, а також будь-якого споживача / клієнта, не пов’язаного з ринком охорони і безпеки, але бажає захистити своє житло або бізнес.
Прямі, дилерські умови поставок обладнання і техніки від багатьох іноземних і українських виробників, дозволяють нам займати лідерські позиції в поставках обладнання на ринку безпеки, працюючи за принципом найбільш вигідного співвідношення ціна / якість.
У нас в наявності Ви знайдете самі передові рішення і технічні новинки для побудови систем безпеки, а також замовити комплектуючі до даних систем

Наші результати

3270 Проданих комплектів сигналізацій
7580 Встановлено камер
826 Охороняємих об'ектів
2710 Постійних клієнтів
Як це працює?
G2
Гарбіс це:
01.
Инноваційні технології
Використання інноваційних технологій в сфері технічних засобів охорони, сучасні, актуалізовані під вимоги клієнтів, методики організації фізичної охорони.
Послуги повного циклу
.02
Використовуючи багаторічний досвід співробітників Гарбіс в побудові комплексу заходів і засобів безпеки (починаючи з проектування систем, враховуючи побажання клієнта, його потреби, до реалізації «під ключ» всіх систем охорони і безпеки (технічна, фізична)).
03.
Клієнто-оріентованість
Технічна і фізична допомога і підтримка наших Клієнтів цілодобово, без вихідних і свят, сучасний і якісний сервіс, лояльність до Вас і тим потенційним клієнтам, яким Ви нас рекомендували.
Страхування відповідальності
.04
Гарантована виплата матеріальної відповідальності. За погодженням з Клієнтами, страхуємо свою відповідальність перед Замовниками в українських або іноземних страхових компаніях.

Часто запитують

shutterstock_484044418
– цілодобове спостереження за системою сигналізації операторами пульту централізованого спостереження;

– у випадку спрацювання сигналізації (сигнал «тривога») оператор пульту терміново спрямовує на об’єкт найближчу групу швидкого реагування;

– у випадку надходження інформації щодо технічних несправностей сигналізації в квартирі, оператор пульту спрямовує спеціаліста для їх усунення.

– безкоштовний виїзд/консультація щодо обладнання об’єкта системою сигналізації, підбір найбільш оптимального варіанту системи з урахуванням побажань Клієнта;

– швидкий та якісний монтаж системи охоронної сигналізації на об’єкті в найкоротші терміни;

– гарантійне обслуговування системи сигналізації.

На встановлене нами обладнання надається обов’язкова гарантія терміном на 1 рік. Також, в залежності від умов, які надає безпосередньо виробник обладнання, термін гарантії може бути пропорційно збільшено.
Матеріальна відповідальність перед Замовником в обов’язковому порядку фіксується в договорі надання послуг охорони та складає, в середньому, 10000 грн. Можливе збільшення суми матеріальної відповідальності, індивідуально, по домовленості з Замовником. Також, по узгодженню з Клієнтом, здійснюється страхування матеріальної відповідальності.

Консультації за телефонами:
(044)592-30-32, (067)507-00-08

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ СПЕЦІАЛІСТА
БЕЗКОШТОВНО!

  Або зателефонуйте: 044-502-46-98(99)

  РЕАЛЬНІ ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

  Що про нас кажуть?

  ПРОФЕСІЙНЕ ПОРТФОЛіО

  Приклади наших робіт

  G2

  Корисно знати

  15 Травня 2018 | Блог Охорона

  Чи захищають охоронні системи від злому?

  Факти показують, що, так, вони це роблять. Багато досліджень показали, що зловмисники з меншою ймовірністю можуть проникнути в будинки, у яких є наявність системи безпеки. Згідно з дослідженням «Розуміння рішень для злому з точки зору злочинця», проведеного Асоціацією професіоналів безпеки, було встановлено наступне: Серед таких факторів, як близькість до сусідів, собаки, броньовані двері та решітки […]

  14 Травня 2018 | Новини

  Прем’єра Smartec – антивандальна купольна відеокамера з 2 Мп, підтримкою H.265 і 3-потокової трансляції

  У сімействі продуктів Smartec з’явилася відеокамера STC-IPM3407A Estima, розрахована для цілодобової роботи в вуличних умовах при температурах -30 .. +60 ° С і оснащена антивандальним купольним корпусом із захистом від механічних впливів / пилу і вологи по IK09 / IP67. Її КМОП-сенсор з діагоналлю 1 / 2,8 “здатний формувати відео з роздільною здатністю до 2 […]

  Наші клієнти
  ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ!

  Заповніть форму і наші консультанти обов’зко з вами зв’яжуться!
  Також Ви можете отримати консультацію за телефонами:
  044-502-46-98(99), 063-605-87-87,
  067-605-87-87 (Viber, WhatsApp)