Прем’єра Smartec – антивандальна купольна відеокамера з 2 Мп, підтримкою H.265 і 3-потокової трансляції

У сімействі продуктів Smartec з’явилася відеокамера STC-IPM3407A Estima, розрахована для цілодобової роботи в вуличних умовах при температурах -30 .. +60 ° С і оснащена антивандальним купольним корпусом із захистом від механічних впливів / пилу і вологи по IK09 / IP67.

Її КМОП-сенсор з діагоналлю 1 / 2,8 “здатний формувати відео з роздільною здатністю до 2 Мп при 30 к / с, а камера підтримує трехпотоковую трансляцію відеоданих і три формату стиснення, включаючи H.265. Слід зазначити, що ця антивандальна купольна відеокамера оснащена ІК-освітлювачем, а також апаратної функцією розширення динамічного діапазону WDR до 140 дБ. Крім того, STC-IPM3407A має вбудований мікрофон і може інтегруватися в систему IP-телефонії по протоколу SIP.

Формувати зображення стабільно високої якості нової відеокамери дозволяє КМОП-сенсор Sony IMX290 з діагоналлю 1 / 2,8 “і потужний процесор, що забезпечує безперебійну трансляцію відео в режимі реального часу. Ця купольна камера Smartec здатна передавати відеодані трьома потоками з індивідуально налаштованим дозволом, фреймрейтом, бітрейтом і вибором формату стиснення. Слід зазначити, що максимальний дозвіл відеопотоку складає 1920х1080 пікс., Бітрейта – 16 Мбіт / с, а частота оновлення для будь-яких дозволів досягає 30 к / с. Поряд з цим, дана антивандальна купольна відеокамера підтримує 3 формату стиснення, в числі яких і H.265, що забезпечує найбільш економне витрачання трафіку і пам’яті відеозаписувальних пристроїв.

Інформативну картинку незалежно від умов освітлення створює КМОП-сенсор антивандальной відеокамери з чутливістю до 0,002 лк, а також вбудований ІК-прожектор, що забезпечує отримання чітких чорно-білих зображень навіть в повній темряві. Прожектор складається з 4 матричних інфрачервоних світлодіодів, а дальність його підсвічування досягає 20 метрів. Важливо, що для роботи в денному режимі дана антивандальна купольна відеокамера споживає всього 2,5 Вт, а при включеній ІК-підсвічуванню її енергоспоживання не перевищує 5 Вт.

Збалансоване по яскравості зображення при відеозйомці сцен з ділянками, що значно відрізняються за рівнем освітленості, відеокамера STC-IPM3407A створює за допомогою апаратної функції WDR 140 дБ, що використовує технологію подвійного сканування сенсора. Поряд з цим, антивандальна купольна відеокамера оснащена функціями підвищення якості та чіткості картинки, включаючи 2D / 3D придушення шумів, регулювання балансу білого, а також налаштування контрастності, яскравості, насиченості і різкості. Для зниження надмірної зашумленности / компенсації зайвої яскравості сцени, що знімається у антивандальной моделі є можливість регулювати швидкість електронного затвора.

Інтеграція нової купольної відеокамери STC-IPM3407A Estima з системою IP-телефонії на об’єкті здійснюється по протоколу SIP (Session Initiation Protocol), а також за допомогою вбудованого мініатюрного мікрофона. Завдяки цьому дана антивандальна купольна відеокамера Smartec може здійснювати виклики або відправляти голосові повідомлення та відеозаписи на пристрої, підключені до телефонної мережі, що особливо актуально при виникненні тривожних подій. Крім того, в разі необхідності користувачі теле- і відеофонів в будь-який момент можуть зв’язатися з камерою STC-IPM3407A Estima, «зателефонувавши» на неї.

STC-IPM3407A проста і зручна в налаштуванні і інсталяції: вона використовує ОС Linux і протоколи UPnP і SNMP, а відеомодуль цієї купольної камери має шарнірне кріплення, що дозволяє зорієнтувати його при монтажі. Для перегляду відео можна використовувати будь-який стандартний web-браузер, а в разі, коли антивандальна купольна відеокамера працює в складі розподіленої системи відеоспостереження, рекомендується використовувати фірмове ПО SmartStation. Це програмне забезпечення дозволяє здійснювати централізоване управління всією системою, в тому числі відтворювати відео в режимі реального часу / перегляду архіву, здійснювати швидкий пошук в архіві за різними параметрами, автоматично контролювати працездатність елементів системи і багато іншого. Поряд з цим, антивандальна камера відповідає стандарту ONVIF, тому може працювати з ПО будь-яких виробників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заявка и консультация

Понравились наши услуги или условия?

Оставьте заявку, чтобы наш специалист смог уточнить все интересующие вас моменты.


    Какая услуга вас интересует?