Навіщо взагалі потрібна охоронна сигналізація?

На жаль, зловмисники можуть і не зупинитися перед позбавленням життя, наприклад, дитини, який випадково опинився вдома.

При цьому, як показує сумна статистика, сусіди надзвичайно рідко не те що приходять на допомогу, але і просто викликають поліцію. Але навіть, якщо поліція і викликана вчасно, в силу об’єктивних причин вона приїде, в кращому випадку, через кілька десятків хвилин, тобто тоді, коли квартира вже буде «обчищена».

Невже немає виходу? Це не так.

Єдиним виходом тут може бути підключення свого житла до існуючої охоронної сигналізації.

Охоронна сигналізація здатна миттєво передати сигнал на пульт централізованої охорони про проникнення на об’єкт, що охороняється, (в Вашу квартиру, офіс, і т.д.). Після отримання сигналу, на адресу протягом лічених хвилин, (зазвичай, не більше п’яти), прибуває група затримання і здійснює фізичне затримання зловмисників.

Якщо група затримання прибуде на місце пізніше часу, зазначеного в договорі про надання охоронних послуг, і не встигне затримати зловмисників – охоронна компанія буде повністю відшкодовувати збиток, який виник з вини співробітників. У разі укладення договору охорони з нашим підрозділом ГБР, Ви отримаєте ще більш надійний захист, адже наші співробітники мають спеціальними правами, прописаними в законодавстві, крім того вони мають повне законне право в необхідних випадках застосовувати активні засоби самооборони для затримання правопорушників.

Для забезпечення безпеки свого житла доцільно покладатися не тільки на одну охоронну сигналізацію. Краще здійснювати захист в комплексі, наприклад – поставити сталеві двері і підключити житло до охоронної сигналізації. Це може дати ті необхідні кілька хвилин, які будуть потрібні групі для прибуття на місце події. Злодій навіть може не встигнути проникнути на об’єкт.

Підключати свій будинок чи ні до охоронної сигналізації – воля Ваша. Пам’ятайте тільки про тих, хто платить двічі. Витрати на сигналізацію ні в якій мірі не зрівнятися з витратами, пов’язаними з втратою майна.

І, безумовно, вони не зрівнятися з життям близької людини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заявка и консультация

Понравились наши услуги или условия?

Оставьте заявку, чтобы наш специалист смог уточнить все интересующие вас моменты.


    Какая услуга вас интересует?