Для чого потрібні системи захисту від протікання?

З появою водопровідних комунікацій, що принесли в наше життя чималі зручності, з’явилися проблеми, про які до цього ніхто взагалі ніколи не знав. Вся справа в протечках, що виникають через недосконалість трубопроводів і тягнуть за собою чималі труднощі.

Ще недавно раптово потекшіе або просто незакритий вчасно кран запросто міг стати приводом скарг з боку сусідів знизу, яким напевно доведеться компенсувати зіпсований ремонт (відклеїлися шпалери, пожовклий стелю, стіни і т.д.), а також відновлювати або повністю замінювати що вийшла з ладу побутову техніку, вартість якої іноді просто приголомшує. У наше технологічне століття таких неприємностей можна і уникнути, якщо обладнати будинок, квартиру або ін. Приміщення електронною системою захисту від протікання. Принцип роботи цієї системи досить простий. Виявивши невелику протечку води, наприклад, при переливу раковини, ванни або зовсім при прориві труб, вона автоматично реагує на це, як мінімум, видаючи тривожні сигнали (світлові, звукові попередження) і закликаючи вас відгукнутися на них, щоб вчасно вжити необхідних заходів і усунути ймовірність затоплення.

Через тривогу до комплексного захисту

Ринок пристроїв, призначених для організації необхідної безпеки в побуті та громадських приміщеннях, в даний час розвивається дуже стрімко. Розуміючи, до яких сумних наслідків може призвести домашній потоп, фахівцям довелося попрацювати в цьому напрямку, створивши пристрої, виділені в окрему групу під назвою “системи захисту від протікання”.

Частка систем захисту від протікання на російському ринку не дуже велика. В основному користувачами таких систем зараз є власники комерційної нерухомості, для яких збереження матеріальних цінностей і власна репутація значно дорожче грошей. Інакше справи йдуть з рядовими користувачами, яких набагато менше. Багато все ще сумніваються, що система захисту від протікання їм дійсно потрібна (звичайно, до певного моменту), одночасно підкріплюючи себе тим, що вона їм просто не по кишені. Хоча найпримітивніші сповіщувачі калюж продаються сьогодні всього по 20 $ комплектом, в який входить відразу три автономно працюють на батарейках датчика (на малюнку нижче), автоматично завиваючих при затікання під них води. Нескладно припустити в скількох кратному розмірі вони окупляться, завчасно помітивши і попередивши хоча б одну ймовірність затопити себе і сусідів знизу.

Системи складніше, представлені на нашому сайті, за принципом роботи дуже схожі на рішення для захисту від несанкціонованого доступу. Ця “аквасігналізація” складається з центрального блоку, який сповіщає про затоці, виявленому хоча б одним з підключених до нього датчиків. Ну а моделі останнього покоління, до яких відноситься “Аквасторож-III”, крім сирени в разі потопу вживають необхідних заходів, перекриваючи подачу води за допомогою електрокранов. Що цікаво, датчики цих систем можна підключати не тільки за допомогою дротів, а й взагалі без них, оснастивши центральний блок пристроєм бездротового зв’язку. У такій комплектації установка і монтаж систем значно спрощується.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заявка и консультация

Понравились наши услуги или условия?

Оставьте заявку, чтобы наш специалист смог уточнить все интересующие вас моменты.


    Какая услуга вас интересует?