Чи захищають охоронні системи від злому?

Факти показують, що, так, вони це роблять. Багато досліджень показали, що зловмисники з меншою ймовірністю можуть проникнути в будинки, у яких є наявність системи безпеки. Згідно з дослідженням «Розуміння рішень для злому з точки зору злочинця», проведеного Асоціацією професіоналів безпеки, було встановлено наступне:

  • Серед таких факторів, як близькість до сусідів, собаки, броньовані двері та решітки на вікнах, наявність знаків охоронної компанії, зовнішні камери та інше обладнання для спостереження, впливають на рішення більшості грабіжників при виборі мети.
  • У тому ж дослідженні було встановлено, що близько 60% грабіжників виберуть іншу мету, якщо помітять наявність охоронних систем, особливо якщо злом планується заздалегідь.
  • Більшість зломщиків спробують визначити, чи присутній сигналізація і відеоспостереження перед спробою злому, і близько половини з них передумували після її виявлення.

Це більше половини грабіжників, які могли б увійти в ваш будинок, але не зробили цього через наявність систем безпеки. Але як щодо другої половини? У дослідженні говориться, що більше 40% злочинів є імпульсивними, що означає, що зловмисник не намагається з’ясувати, чи є система безпеки перед входом в будинок і тільки один з п’яти зломщиків відключав сигналізацію і обрізав телефонні лінії перед входом в будинок.

Тому, хоча охоронні системи і не перешкоджають всім крадіжок, доведено, що вони запобігають більшість, особливо ті, які попередньо плануються. І, хоча зломщик може увійти в ваш будинок і взяти ваші речі менш ніж за 10 хвилин, ймовірність вторгнення, зменшується наполовину, коли у вас є охоронна система.

З огляду на ці факти, власникам будинків і орендарям слід інвестувати кошти в охоронні системи, а також приймати будь-які необхідні запобіжні заходи для стримування крадіжок. Це включає в себе вибір будинку в добре освітленій області, знайомство і довіру сусідів, і розміщення видимих ​​знаків, що повідомляють що ваш будинок знаходиться під охороною.

Крім того, навіть якщо охоронна система не може запобігти крадіжці, вона може забезпечити можливість відстеження зловмисника після злочину. Камери безпеки можуть надавати записані кадри інциденту. Ці дані можна використовувати, щоб зловити зловмисника і бути впевненим, що той же грабіжник більше не ввійде в ваш будинок.

З цього запитайте себе: «Чи потрібна мені охоронна система?». Якщо так, то отримаєте безкоштовну консультацію фахівця однієї з кращих охоронних компаній, щоб прийняти превентивні заходи для захисту вашого будинку і сім’ї сьогодні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заявка и консультация

Понравились наши услуги или условия?

Оставьте заявку, чтобы наш специалист смог уточнить все интересующие вас моменты.


    Какая услуга вас интересует?